Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013 Hb Focus Titanium Kül Kahverengi Modifiye

Önerilen Mesajlar

merhaba  arkadaşlar  bu modifiye işinden pek anlamıyorum ve onun içinde  yardımınıza ihtiyacım var.Ön Arka difüzor marspiyerler spoiler camlar için krom çıtaları değiştirmek istiyorum.Aracıma daha  sportif bir hava katmak için fikirlerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle ne o uzun başlığınızda ne de o uzun araç profil tanıtımınızda araç karoseri girilmiş, bu sebeple nasıl tavsiye edeceğiz bilemiyorum.

İyisi mi önce onları tamamlayım ardından daha önce yapılmış çalışmalara bir bakın derim.

Keyifli forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford showroomlarinda gördüğumde şeker kırmızıydı focus hoş duruyordu.AMa azıcikta fark olsun istedim.Pcden girersem foto atarim bayide gördügüm modifileli aracı Bayiinin verdiği fiyat tahmini 2500 3000 arasındaydi st tarzı uyguladığimızda fiyatı kabaca ne olur aracım 2013 hatcback focus titanium smart 1.6 duratec

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.