Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

0 Focus 3 Hakkında Yardım

Galip Kaya

Soru

Arkadaşlar aranızda yeniyim ve 0 focus 3 alma arefesindeyim.Düşündüğüm araç dizel style yada titanium, karar veremiyorum ve titanium da bütçemi biraz aşıyor açıkçası.

Style ve titanium arasındaki farklar tam olarak nedir ? (Ford web sayfası nedense bu konuda biraz karışık geldi bana)

Style paket alıp sonradan renkli ekranlı gösterge,navi,spoiler,gündüz farları, vs taktırmak mantıklı geliyor bana.Tabi garantiyi bozuyorlarmı onu bilmiyorum.

Yıl sonu bu aracı almak mantıklı mı ? malum 1 ay kadar sonra 1 yaşında olacak araç.

Yakın zamanda araçlarla ilgili fiyat alan varsa rakamları öğrenmek isterim.Henüz bir bayiyle oturup son pazarlığı etmedim.

1.2 yada 1.4 tsı jetta , astra 1.3 cdti, hyundai i30 gibi araçları çok düşündüm ama jetta yakıt tüketimi yüzünden elendi.Diğerleri ise beklediğim kalite hissini vermedi açıkçası bana.İnşallah hayırlısı olur.Şimdiden hepinize teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

teşekkür ederim başından beri aradığım cvp buydu aslında...titaniumun net olarak style den artı özellikleri...

peki  Elektrikli, ısıtmalı, sinyalli yan aynalar  bunlar araç kitlendiğinde kendiğiliğinden katlanıyormu yada düğmeyle

Led iç ortam aydınlatması               ledler renk değiştirmiyor sanırım ve sadece ön tarafta var..doğrumu ?

Led Arka Stoplar (Hatchback ve StationWagon)                 bu stoplar sadece x paketle geliyor diye biliyodum

titaniumda oto.park ve ön park sensörleride var sanırım

Baştan beri bunu göstermeye çalıştık  oysa ki, tekrar: 

Katlanmıyor,katlanması için smart paketi alacaksınız.

Doğru

Yanlış biliyormuşsunuz.

P.sensörü ve otomatik park için yine smart paket şart ayrıca sony müzik sistemi de içerir bu paket.

Yineliyorum keşke yukardaki başlığı zahmet edip okusanız bizde tekrar tekrar yazmakla zaman kaybetmesek :) Takıldıklarınızı aktarsanız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

park sensörü smart pakette demişsiniz burda ön park sensöründen bahsediyoruz heralde..

ledli arka stopların bi görseli varmıdır acaba

style ve titanium farları tamamen aynımı ?

Tasarım aynı. 2 şerit led mevcut.Focus görsellerini aratın 2 çizgi led göreceksiniz veya sitemizdeki arama özelliğini kullanın lütfen.

Yine yukardaki başlıktan alıyorum açıklamamı:  

Smart Paket (Manuel şanzımanlı araçlarda sunulmaktadır) 1800 TL (Temmuz) (2013 Nisan 2085 TL )

-Sony Müzik Sistemi

-Otomatik Park Sistemi

-Elektrikli katlanır yan aynalar

-ön ve arka park sensörleri

Not: Smart paket ile teyp ekranı 4.2 inç ve renkli tft olarak gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

58000 focus titanium  ve arka park sensörü yok...bu donanım oyunlarını anlamak zor

Anlamak zor değil.Fiyatı ucuz tutarak talebi arttırırsınız. Ödeyeceğiniz 2 bin liraya bakar ve sensörler sadece sensör değil. Otomatik park içeriyor.

Şimdi anlamışsınızdır sanırım çok zor değil. 

Bu tür araç isteyen insanlar oluyor şaşırtıcı ama var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.