Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 Ford Focus 1.6 Comfort Göğüs Altı Aydınlatma

Mehmet Can Durmaz

Soru

Aracım 2011 model Hb Comfort pakettir. Gözlemlerime göre göğüsün altında yani pedalların üstünde ve yan yolcu kısmında alt tarafları aydınlatması için T10 duy yeri var kabloları çekili durumda, fakat bir türlü nasıl calıstıgını ve nereye baglı oldugunu bulamadım. Duylarda ampul yoktu taktım ama hiçbir şekilde calıstıramadım. Bu konuda bilgisi olan var mı yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Duy'a ampul taktın ok, peki sigorta lazım mı onun için? 

Bilmediğim için şema'yı veriyorum istersen bir dene bakarak

Bu arada profil bilgilerinde meslek olarak uzman yazılmış; yeni mi çıktı o iş. Lütfen doğru bilgiler girelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Duy'a ampul taktın ok, peki sigorta lazım mı onun için? 

Bilmediğim için şema'yı veriyorum istersen bir dene bakarak

Bu arada profil bilgilerinde meslek olarak uzman yazılmış; yeni mi çıktı o iş. Lütfen doğru bilgiler girelim.

teşekkür ederim yardımınız için, bilgi doğru evet uzman jandarmayım ve tuncelideyim. jandarmayı yazmak istemedim çok gerekli ise yazayım sıkıntı değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.