Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

yeni focus 3 stil plus paket

master28

Soru

arkadaşlar ben de tdci stil focus 3 aldım plus paketli.araç çok seri ve atak bir araç. 2. vitesten sonra sanki şaha kalkıyor. fakat araç 1 den 2 ye geçerken aşşağıdan tik diye vites geçme sesi geliyor. bir de debriyajı bırakınca tık diye bir ses geliyor. Ses dinlemekten piskopata bağladım artık...0 araçta bu tür şeyler olur dedi götürdüğüm yetkili servisteki ustalar. bir de yakıt tüketimi karışık şu anda 7.5 civarı. bu düşecek midir? düşecekse ne zaman düşer. bu konularda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

kardeş inşallah sorunu en kısa zamanda halledersin gerçekten adamın canı sıkılıyor benim arabada da var demiştim. Allah kaza bela vermesin arabayı da iyi fiyata almışın ben sedanı plus paketli 52800 e aldım kaskoyu da dışarda 975 e yaptırdım...

yalnız benim arabadaki ses farklı yerden aynı yerden değil...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

"aracdan ses gelmesi".. bende cok takarim, bi ara hic radyo felan acmazdim da sirf motorun sesini dinlerdim ve illa ki bisey bulurdum, ve sonrasinda da sogurdum aracdan ,iste bundan önceki aracim öyle oldu da degistirmek zorunda kaldim..

mumkun oldugunda ki bu zor pek dinlememeye calisiyorum.

katılıyorum aynısını banada oluyor :) bazen teybi kapatıp sırf motoru dinliyorum traktör gibi geziyorum bazen diyorum acaba bizim focus mu böyle bu kadar ses çıkarıyor? şaşırıyorum , soğuyorum .. Sırf bende benzinli vw araçlarına özeniyorum 0 ses arabalarda...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.