Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sonunda Taktırdım Ses Sistemini

Guest Murat yılmaz

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar uzun araştırmalar sonucunda yeni ses sistemini taktırdım aracıma    sistem  şöyle        phılıps   250 watt  120 rms    4 adet 16,5  cm kompenant.   edison marka    (U.S.A)   2400  watt  amfi       1800  watt   cadence   (U.S.A)    kutu bas orjinal   kabinli   sistem böyle    şimdilik   bana  göre  mükemmel ötesii    takan yeri söylerim  yönetim kızmazsa  ..     resimler   iki  üç  güne atarım işallah..............                yorumlarınız neler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk yorum benden olsun 
hayırlı uğurlu olsun

bence  philips yerine  focal  daha iyiolurdu  cadence nın  subwoofer larının iyi olduğunu söylüyorlar.

temiz müzikler olsun diyelim

benim ses sistemi de şu an kargoda  yarın elime ulaşacak
perşembe günü de taktıracağım

focal kompenat  2 takım   2  ön kapılara    2  arka kapılara
for x 2500 watt anfi

for x 1.2 farad kapasitör
kicker marka 2000 watt 38 cm  subwoofer

geldiğinde taktırırken hemen resimleyip forumumuza  yeni bir konu kazandıracağım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk yorum benden olsun 

hayırlı uğurlu olsun

bence  philips yerine  focal  daha iyiolurdu  cadence nın  subwoofer larının iyi olduğunu söylüyorlar.

temiz müzikler olsun diyelim

benim ses sistemi de şu an kargoda  yarın elime ulaşacak

perşembe günü de taktıracağım

focal kompenat  2 takım   2  ön kapılara    2  arka kapılara

for x 2500 watt anfi

for x 1.2 farad kapasitör

kicker marka 2000 watt 38 cm  subwoofer

geldiğinde taktırırken hemen resimleyip forumumuza  yeni bir konu kazandıracağım

hayırlı olsun kardeş amfi 5 kanal değilmi yoksa kom.  ları aynı çıkışa bağlıyorlar diye biliyorum oda çok yük bindiriyor herhalde. focal iyi hoşta fiyatları tuzlu ben gayet memnunum sesten bana göre çok bile yani

Murat yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun kardeş amfi 5 kanal değilmi yoksa kom.  ları aynı çıkışa bağlıyorlar diye biliyorum oda çok yük bindiriyor herhalde. focal iyi hoşta fiyatları tuzlu ben gayet memnunum sesten bana göre çok bile yani

üstad akşamaaçıyorum  konuyu

bakarsın  resimlere  filan  videoda ekleyebilirsem ekleyeceğim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.