Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mondeo Mk2 Gösterge Aydınlatma Modifiyesi

O. Fatih Yurter

Önerilen Mesajlar

3 günümü aldı sonunda ve sonunda mutlu sona ulaştım :)

Yeşil ve turuncu ne kadar gözü yormasa da çok basit duruyordu. Bende böyle bir çalışma yaptım basit gibi görünsede baya bir uğraştırdı diyebilirim. 

Her focus 1 sahibinin bence bu çalışmayı yapması gerek. Çok kaliteli ve orijinal oldu fotoğraflarda ışık dışarıya taşmış gibi görünüyor ama kesinlikle çok güzel oldu gerçekte çok farklı görünüyor. 

Pek fotoğraf çekemedim olanlarla yetinelim şimdilik :)

buyrun;;;

20042013223.jpg20042013224.jpg20042013225.jpg20042013226.jpg20042013228.jpg20042013229.jpg20042013230.jpg20042013233.jpg20042013234.jpg

20042013227.jpg

Her takıldığım konuda bana sıkılmadan cevap veren Oktay Toker abiye burdan çok çok teşekkürlerimi sunuyorum..

O. Fatih Yurter tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline sağlık.Uğraşın en sonunda çok güzel bir sonuç ile bitti.İyi günlerde kullan.İbreler grimsi görünüyor fena degil yapacak çok bişi yok.Km numaratörü içinde yapacak bişi yok.Bence oldukca hamojen bir görünüm olmuş.Kendim yapmış gibi sevindiğimi bilmeni istiyorum. :claps::yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline sağlık.Uğraşın en sonunda çok güzel bir sonuç ile bitti.İyi günlerde kullan.İbreler grimsi görünüyor fena degil yapacak çok bişi yok.Km numaratörü içinde yapacak bişi yok.Bence oldukca hamojen bir görünüm olmuş.Kendim yapmış gibi sevindiğimi bilmeni istiyorum. :claps::yeah:

Abi teşekkür ederim :)

Büyük yardımın dokunda her imdadıma sıkılmadan yetiştin sağolasın :)

Bir de şu airbag lambasını söndürebilseydik iyi olacaktı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi girmeye fırsat bulamıyorum ya ders çalışıyorum iş felan birde :)

Olur mu Şükrü mutlaka fırsat yarat..:):):) Forumun ilaçlaması lazım .... Şaka bir tarafa özletme kendini....

Daha bakamadım abi :) Uygun bir zaman bakar sonuçtan haberdar ederim seni..

Fatih eline emeğine sağlık....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.