Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2.5 Hella Mercek,power Led Sinyal

Önerilen Mesajlar

Orjinal sıfır kutusunda aınan farlara yeni nesil Hella mercek,Gen5 balast D1s xenon takımı ve her bir sinyal bölümüne 15 adet amber power led yerleştirilirek çalışmayı bitirdim.Araç üzerindeki hali 1 kaç hafta içersinde takıldıktan sonra bilahire sinyal videosu ile beraber daha sonra eklenecek. :yeah:

Şu an ise orjinal baklava dilimli stoplara komple power led çalışmamıza adım attık. :yeah:

Power led sinyalin tasına göre kesilen aliminyum sogutucu üzerine bu şekilde sinyal egimi ve camın şekline göre yerleştirildi.bu hali alması için çok fazla denemeler yaptım.İlk önce camı delip mercekleri takacaktım ama vazgeçip en güzel işlemin bu olacagına karar verdim ve uyguladım.

Bu görünümü camı delerek yapacaktım ama sogutucu içine uygulamaya karar verince aşagıdaki gibi bir çalışma ortaya çıktı.

sinyal_zps1d553229.jpg

ledsinyal1_zps47b3f12c.jpg

hella9_zps765a59db.jpg

ledsinyal_zps9dc95949.jpg

Sinyal kasasının kenar uçlarına american park için ledleri yerleştirdim.Sinyal merceklerine dogrı bakacak şekilde taktım.Işık yansıması olsun istedim.

ledsinyal4_zps1b755de7.jpg

Mercek ve power led sinyal.

hella10_zps245580e6.jpg

Far kapndıktan sonraki görünümler.

hella_zps4ac5a639.jpg

hella6_zps8382e029.jpg

hella7_zpsd7cc2ad4.jpg

hella3_zpsf7dc0867.jpg

hella1_zps2774d39e.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fatih 1 kaç aya kadar Mondeo Mk2 far için mercek ve power sinyal çalışmam olacak.Bu model araç için ilk olacak diye düşünüyorum.Ön çalışmalarım hazır çıkma iyice kararmış far arıyorum.Camları çatlakta olabilir ama bütün olmalı.Aklında olsun çok hesaplı fiyata görürsen rastlarsan haber verirsen sevinirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aklımda abi  :yeah:

Fatih 1 kaç aya kadar Mondeo Mk2 far için mercek ve power sinyal çalışmam olacak.Bu model araç için ilk olacak diye düşünüyorum.Ön çalışmalarım hazır çıkma iyice kararmış far arıyorum.Camları çatlakta olabilir ama bütün olmalı.Aklında olsun çok hesaplı fiyata görürsen rastlarsan haber verirsen sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu far takımı halinde mi satılıyor bilemiyorum ama ürün hakkında yorumunuzu rica ederim. Getirtmeyi düşünüyorum fakat pahalı mıdır? Fiyat konusunda ne düşnüyorsunuz?

Focus 2,5 2009 tit x uyum sağlar diye tahmin ediyorum.

link

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu far orjinal Ford ve halojen olarak satın alındı.Mercek çalışması ve power led sinyal sonradan yapılan işlem.Bu şekilde bulmanız imkansız.

Orjianl H7 tipinde mercekli olarak ikinci el bulabilirsiniz aramanız lazım.Fakat orjinal halojen tipinde sıfır takımı 500tl civarında.Yan sanayiler 300tl civarında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.