Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Cabrio Tampon

Önerilen Mesajlar

merhabalar...

focus 2 cc tamponu serviste 159 tl gibi bir fiyat gözüküyordu sis çerçeveleri ve panjuru hariç... 3-4 ay kadar öncesine bu fiyattan alan bi arkadaşla da konutum almaya karar verdim...

ankara tur-oto dan 31 aralıkta siparişi geçtik fakat az önce fiyatın 480+KDV olduğu yönünde bir telefon aldım...

baya heveslenmiştim hevesim kursağımda kaldı nasıl artabiliyor bu kadar fiyat bir anda ya da 3 -4 ayda

servis işin otosan da bittiğini bizlik bir durum olmadığını belirtti...

bu tamponu aynı fiyattan satın alabilmemin her hangi bir yolu varmıdır ya da servis dışında temin için neler yapılabilir bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim...

teşekkür ederim şimdiden...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

konu eski ama havada kalmasın...159 TL fiyatı doğruydu bizzat ben kendim aldım yalnız benim aldıgımda otosan stoklarında oldugu için bu fiyattı  .3 tane vardı bunlar bitince yenisini sipariş etmek istediğinizde yurtdışından gelecegi için fiyat değişti...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.