Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2006 Ghia Modifiye Hakkinda

Emrah Akyon

Soru

Oncelikle hayirli Cumalar arkadaşlar...

Şuan Astra GTC kullancisiyim ve daha onceden 2006 focus 1.6 trend dizel fume renkli aracim vardi.. onda bi xenon, 17'' jant ve yay degisikligi yapmistim..

Suna gtc yi satip 2006 model 1.6 focus hb alma asamasindayim.. Renk olarak beyaz, fume veya siyah..

turbo olsun istiyorum cunku blow-off uygulamasi yapmak istiyorum.

Egzos sesi aracimda olmadan olmaz..

jant ve yay uygulamasi ve body kit uygulamasi yapacagim allah nasip kismet ederse inş..

soruma gelince egzos uyglamasi dizel araclarda olurmu.. uygulayan akadaslarim varmi..?

blow=off sadece turbo motorlarda oluyor.. dizel aracina uygulayan varmi..?

araci alirken ghia mi almaliyim yoksa trend tarzi boşmu almaliyim..?

2006 hb focusa ST gorunumlu modifiye yapan arkadaslar varmi Ankara'da..?

cevap ve onerilieriniz icin simdiden Tesekkurler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

dizelde egzos uygulaması olur ama , magürüs minibüs gibi ses çıkartır ... zevk meselesi sonuçta ... benim hoşuma gittiği oluyor yanımdan vran vran vran diye magürüs geçince :kıhkıh:

blow of her turbolu araca olur , dizel benzin farketmez ... ses duyarsınız sadece ,

2. elde ghia , trend , collection çokta fark etmiyor ... fiyat olarak ... alabilirseniz ghia alın , ama daha temiz collection bulursanız onu alın ... sonuçta bulduğunuz 2. elin temizliğine göre seçim yapın .... illa ghia olsun diye uğraşmayın bence ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Egzos uygulaması dizel araçlarda oluyor youtube'da bir çok örneği var.

Blow off turbosuz araçlarada oluyor elektirikli blow offlar var tam emin değilim. ben tavsiye etmem zararlı diyenler var faydasının olacağını zannetmem turbo dizel araçların hepsine oluyor ama bir süre sonra o sesten sıkılacağınız kesin :)

Temiz olsun da trend ghia vs farketmez. 2005-2006 modellerde opak beyaz var hiç sevmediğim bir renk transit rengi derim görünce :) Buz beyazı olanlardan bulabilirseniz onlardan alın 2007 sonrası collectionlarda var ghia da hiç rastlamadım zaten beyazı çok az.

Şimdiden bol şans ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.