Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Dış Plastik Sorunlarım

Osman Yavaş

Soru

Merhaba arkadaşlar geçn mayıs ayında kelebek camı fitili ile ilgili bir sorun yaşamıştım. Ford otosana ilettim ve yetkili serviste işlem gördü fakat aynı sorun yine karşıma çıktı. Fitil yerinden tekrar çıktı. Ve birkaç plastik lastik fitil aksamlarla ilgili ciddi sıkıntılar var araçta. Bununla ilgili kalıcı bir çözüm nasıl olabilir. Forda yine yazdım şikayetimi. Nasıl bir yol izlemeliyim ki sorunum kalıcı olarak çözülsün. GErçekten Ford gibi bir markaya yakışmayan bir sorun....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Yine gideceksiniz servis'e bu derdinizi bize dediğiniz gibi onlara anlatacaksınız onlarda size çözüm sunum yapacaklar..

Ford veya bir başka firma farketmez sorun olur ve çözülür çözülmez ise mail ile ilgili yollara başvurmanız daha mantıklı diye düşünüyorum.

Her plastik yok fitil olayına otosan'a mail atarsanız onların vay haline allah kolaylık versin :)

İlk adım: Servis

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.