Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İkinci El Deneyimleriniz Hakkında

Eren_Öztürk

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Merhaba,

Uzun zamandır arkadaşımla aklımızda bir proje vardı. Sıfır araçlara ait videolar veriler internette bol miktarda mevcut ama ikinci el eski model araçlarla ilgili hiç döküman bulamıyoruz.

Bu ihtiyaca yönelik www.otom.tv diye bir site kurduk ve bir seneyi geçkin bir süredir yayındadır. Formumuzunda bedava reklamını eklemek istiyorum.

Sizden ricam bizimle kullandığınız araçların artı ve eksi yönlerini paylaşmanız. Dileyen olursa yazarlık verebilirim yazılarını düzenli olarak yayınlayabiliriz.

Başta sevgili yöneticimiz Yakup Çağatay olmak üzere siz değerli dostlarımın desteğini bekliyorum. Edindiğimiz tecrubeleri insanlarla paylaşalım. Dilerseniz Formumuzda ikinci el deneyimleri konu başlığı altında otom.tv 'de daha önce yayınladığımız yazılarıda birebir yayınlayabiliriz.

Ne dersiniz fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle Hayırlı Olsun Eren,

Sitemizde inceleme başlıkları vs vs mevcut eğer arkadaşlarımız yayınlamak isterse pek tabiki sana iletirler :)

Benim yazdığım geçmiş yazılardan bu belki işine yarar yine pek tabiki alabilirsin bunu..

Yine pek tabiki sitemizde bunları paylaşabilir ve aynen burayı da orada belirtebilirsin.Kendi adıma sorun yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.