Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Kaliteli Ses Çıkışı Olan Teyp Önerisi

Önerilen Mesajlar

İyi Akşamlar Focus Ailesi;

Öncelikle gereksiz konularla başınızı ağrıttığım için özür dilerim. Bu da gereksiz olabilir fakat yaşım gereğince işte bir merak uyanıyor..

Focus Sedan Var Bende :) Ses Çıkışı Tatmin Eder bir seviyede fakat Kolonları değiştirmeden Orjinal Teyp Yerine Başka bir teyp alsam,Bass Şiddeti ve Ses Kalitesinde Farklılıklar olur mu ? Bu farklılığı en çok yaratacak olan teyp seçeneği biliyor musunuz? Bilginiz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim. İlginize teşekkür ederim Abilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde Sesi Artırmak için Düşük Watta Anfi Eklettirsem Hoparlörlere çok zararı olur mu ? Orjinal Teybinde Bildiğiniz gibi 30 Volume Son Ses. Sanırım koruyuculu çünkü seste bozulma olmuyor. 80W-100W lık amfi taktırsam hoparlör patlar mı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim teyp i değiştirince 1 tık daha öteye gidiyor ama teyp te kesinlikle pioneer almalısın bende lg var usb okuyucusu zaman kaybettiriyor pioneer takar takmaz başlıyor çalmaya hoparlörlerin de değişmesi lazım sesi 30 a falan getiremiyorsun bassları kaldırmıyo orjinalleri ama içerde tatmin olursun dışardakiler gürültü olarak alır sesi.Biliyorsun ses sistemlerinde içerdeki kalite kadar dışardaki seste kaliteli olmalı ilgi çekmek için bence eskiden vardı şimdi var mı bilmiyorum Alpine 5x7" hoparlörler işini görür anfiye basa mid e ihtiyacın olmaz yada git bi tesisatçıya eleman oraya bi mdf kessin çak 16cm kaliteli bir mid gör bakalım neler olacak sonra paylaşırsın burda deneyimini :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim teyp i değiştirince 1 tık daha öteye gidiyor ama teyp te kesinlikle pioneer almalısın bende lg var usb okuyucusu zaman kaybettiriyor pioneer takar takmaz başlıyor çalmaya hoparlörlerin de değişmesi lazım sesi 30 a falan getiremiyorsun bassları kaldırmıyo orjinalleri ama içerde tatmin olursun dışardakiler gürültü olarak alır sesi.Biliyorsun ses sistemlerinde içerdeki kalite kadar dışardaki seste kaliteli olmalı ilgi çekmek için bence eskiden vardı şimdi var mı bilmiyorum Alpine 5x7" hoparlörler işini görür anfiye basa mid e ihtiyacın olmaz yada git bi tesisatçıya eleman oraya bi mdf kessin çak 16cm kaliteli bir mid gör bakalım neler olacak sonra paylaşırsın burda deneyimini :D

Valla Abi Sesi 30'a getirince 7.kattaki samimi komsum balkondan bağırıyor sesini kıs Bass sesleri geliyor diye bende inanmıyordum ,Gerçekten öyleymiş..

Abi Ana Üniteyi Değiştirmiyeceğim 5x7 hoparlörleri değiştiririm..Ana Üniteyi değiştirince Görüntü bozuluyor işime yaramıcak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben önceki aracıma piooner takmıştım seste oldukça farklılık göstermişti.Harici teyp alcaksan piooner ın sonu 50 ile biten serilerine bak derim.

Türkiyedeki garantili ve kayıtlı tüm piooner teypler düz rakamlarla gelir.Garantisiz ama aynı olan ürünler ise aynı modelin sonu 50 ile biten serileriyle gelir.

6000 model nolu olan seri aynı teyp yarı fiyatına garantisiz olarak 6050 gibi satılır örnek olarak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben önceki aracıma piooner takmıştım seste oldukça farklılık göstermişti.Harici teyp alcaksan piooner ın sonu 50 ile biten serilerine bak derim.

Türkiyedeki garantili ve kayıtlı tüm piooner teypler düz rakamlarla gelir.Garantisiz ama aynı olan ürünler ise aynı modelin sonu 50 ile biten serileriyle gelir.

6000 model nolu olan seri aynı teyp yarı fiyatına garantisiz olarak 6050 gibi satılır örnek olarak.

Anladım Abi. Teyp değiştirmeyi düşünmüyorum abi ya.Göğüsün havası olumsuz yönde değişiyor bence..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.