Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Freedos Laptop Alırsam Ne Yapmam Lazım....

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar oglumun laptop iç edildiği için evdeki 17.3 olduğundan bir laptop alıcam malum kaçtığı içinde en ucuz şekilde sıyrılmak niyetim izmirdeki netten teknolojik bir firmada DELL INS 5110/B45F45 Cİ5-2450M 2.50Ghz 4GB 500GB 15.6"Free DOS bunu gördüm 1.092 tl falan sanırım...bunu alsam oglana neler yapmak lazım biliyormusunuz...şimdiden katkısı olacaklara teşekkürler...

free dos almak problem değil driverleri veriyorlar vermeselerde problem değil en güncel hali ile sitelerde mevcut alırsan link bulmana yardıncı olurum türktorrent sitelerinden birine üyeliğin varsa çok rahat indirip kurarsın serial veya full yapmakta çok basit.abi alacaksan benim düşüncem dell al çünkü dell'in yerinde servis garantisi olayı var mükemmel bir olay hiç bir şeyle uğraşmayıp sadece 0800 bi numarası var onu arıyorsun maksimum türkiyenin neresinde olursan ol 3 gün içinde geliyorlar ya yanında yapıyorlar yada götürüyorlyar tabi alırken aldığınız dell'in yerinde servise girip girmediğini sorun ona göre alın... osman yüksekkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aman pavillion'dan uzak durunuz :)

pavillion dv6 serisi kullanıyorum 3 senedir, daha tık demedi... maşallah... şans işi bunlar biraz

7 senelik Dv6000 laptop kullanıcısıyım. pes2012 dahil açamadığı oyun yok hala :D

genel performansındanda çok memnunum. son formatını 2 senel evvel anca yemiştir...

bu arada laptop 4 sene boyunca (üni hayatı) 7/24 torrent için açıktı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

free dos almak problem değil driverleri veriyorlar vermeselerde problem değil en güncel hali ile sitelerde mevcut alırsan link bulmana yardıncı olurum türktorrent sitelerinden birine üyeliğin varsa çok rahat indirip kurarsın serial veya full yapmakta çok basit.abi alacaksan benim düşüncem dell al çünkü dell'in yerinde servis garantisi olayı var mükemmel bir olay hiç bir şeyle uğraşmayıp sadece 0800 bi numarası var onu arıyorsun maksimum türkiyenin neresinde olursan ol 3 gün içinde geliyorlar ya yanında yapıyorlar yada götürüyorlyar tabi alırken aldığınız dell'in yerinde servise girip girmediğini sorun ona göre alın...

teşekkürler arkadaşım yardımlarınız için..sagolun torrent sitelerine üyeliğim var alırsam yinede yardımınızı rica ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.