Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Benzinli 125 Bg Stop Etme Ve Gaz Yememe Sorunu Çözümü

selçuk tanrıverdi

Soru

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Focus 3 benzinli 125 bg kullanıcıları yeni güncelleme ile bu sorun ortadan kalktı. güncelleme yaptırın.ben yaptırdım sorun çözüldü

Herhalde satış temsilcisinin dediği olay buydu benzinlilerde performasn düşüklüğü vs açıkçası bende 125 beygir performansı hissetmiyorum bakımda yazılım yenilenince ne olacak merak etmeye başladım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

anlatayım bilgisayar üzerinden atamadılar üç sefer atmayı denediler yapamadılar aracı iyice bozdular çalışamaz duruma geldi araç servisteki adam güncellemeden vazgeçti ben bu aracı çalıştırayım yeter dedi sinir oldum tabi tam 7 saat uğraştı yapamadı tabi ben bu arada habira yakupla görüşüyorum nasıl yaparız diye en sonunda bayi nin arka tarafından sıfır focus getirdiler onun yazılımını bilgisayara aktardılar bilgisayardanda benim aracıma şükür oldu ama bu seferde diger aracın sasi numarası benim araca geçti resmen otur ağla..neyse uğraştılar onuda hallettiler zor bela.araç istedigim gibi oldu bayılma gaz yememe ortadan kalktı.aman dikkat et bu durumlara.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.