Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

• Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Barış Temizel

C Max 2004 Ghia. Gi̇zli̇ özelli̇kleri̇ Açma (elm327 )

Recommended Posts

merhaba Arkadaşlar. kendim becerebilirim diye modifiyeli ve usb li elm327 cihazı aldım. ancak nasıl yapılacağı ile ilgili bir fikrim yok. internette saatlerdir araştırma yaptım ama çok dağınık bilgiler var. hiç net bir şekilde düzgünce anlatım da yok yazılımlara da erişemedim. forumda da aradım ama herkes hangi özellikler olduğunu yazmış genelde. anlatım yine yok. tam olarak istediğim;

-hızlanmaya bağlı kapıların otomatik kitlenmesi,

-anlık yakıt tüketimi göstergeye eklenmesi,

Anlık yakıt tüketimi eklenmesi ile ilgili bir kaç makale buldum ama aracın başından ayrılmıştı uygulayamadım. kapıların otomatik kitlenmesini de tarif etmişler. kontağı kapıları 3 defa kitle aç vs diye devam ediyor ancak bunun geçerli olması için elm327 kullanılması gerekiyormuş. orasını çözemedim. cihaz sadece araca bağlıyken mi yapılacak yoksa cihazın içinden yazılım aracılığıyla mı müdahale edilecek.

bu konularda yardımlarınızı rica ediyorum. Saygılar. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.