Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
İbrahim Sarı

Sync 2 Forscan Bağlantisi Sonrasi Sesli̇ Komut Problemi̇

Recommended Posts

Merhabalar; forumda yeniyim.  Umuyorum doğru yere başlık açıyorumdur. 2015 model ford focus mca titanium benzinli aracım var. sync 2'yi güncelledim ve forscanle bağlandım fakat o tarihten bu yana direksiyonun sağında yer alan sesli komut ve parça değiştirme, ses yükseltme alçaltma tuşlarım çalışmıyor. akü başlığını söküp takarak ya da sigortayı söküp takarak resetleme yaptım. sync 2 sistemini de bi kaç kez master resetle resetledim fakat fayda etmedi. daha önce benzer bir problem yaşayan oldu mu ve çözüm üretilebildi mi acaba? ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sync 2'yi nasıl güncellediniz? Forscan ile nasıl bir işlem yaptınız. As built kodları güncelleme yaptıysanız, yanlış bir ayar yapmış olabilirsiniz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.