Jump to content
  • 0

Sync3 Ekrandaki Vin ile Aracin şase No Su Farkli

Hakan Taman

Soru

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Çok normal bir durum değil. Sync 3 de şase no saklanmaz. Belirli bir kaç modülde saklanıyor, ama sync 3 hangisinden okuyor ben de bilmiyorum. Sonuçta bu modüllerden bir tanesi çıkma vs olabilir mi?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Gürkan Çakıroğlu

Bcm değişmiş olabilir diyecem ama, değiştiğinde araca tanıtılıp anahtarlar kodlanmalı. Böyle bir işlem yapılıp tanıtılmamış olabilir mi? Gerçi o zaman da anahtarlar aracı çalıştırmazdı. Bir yerde bir eksiklik olmalı...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Donör araç şasisi değil maalesef, Hakan hocam aracında Sync2 takılı iken de ekranda aynı şasi nosunu görüyormuş(kendi aracının değil yani), şimdi Sync3 e geçtiğinde yine aynı şasi nosunu ekranda gördüğünü söylüyor(Sync3 e geçmesine rağmen kendi aracının şasi nosu değil).Telefon ile görüştük kendisi ile...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

O zaman olayın Sync 3 ile ne alakası var anlamadım. Daha ciddi bir sorun var ortada. Bu arabada orijinal Sync2 var ve VIN en başından beri farklı mı? Ikinci el olarak  mı alındı? Forscan araca bağlandığında ve modüller üzerinde ne gösteriyor VIN numarasını? 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Ruhsatta ***3339 la biten bir şase no yazıyor.  Ön camdaki şase ile aynı. 

Ama sync2 de cihaz ***82507 yazıyordu. 

Sync3 taktıgımızda yine **82507 yi çekti. 

Böyle bir farklılık var. Hasan beyle yaptığımız görüşmede beyin değişikligi ihtimalini degerlendirdik.

Aku kutup başını sökmedim, denemedim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
36 dakika önce, Hakan Taman yazdı:

Ruhsatta ***3339 la biten bir şase no yazıyor.  Ön camdaki şase ile aynı. 

Ama sync2 de cihaz ***82507 yazıyordu. 

Sync3 taktıgımızda yine **82507 yi çekti. 

Böyle bir farklılık var. Hasan beyle yaptığımız görüşmede beyin değişikligi ihtimalini degerlendirdik.

Aku kutup başını sökmedim, denemedim.

İlk sorduğunuz başka bir sorun, şu an söylediğiniz bambaşka. Akü kutup başından önce araca bağlanıp modüller üzerindeki VIN no ve km bilgisini kontrol edin. Aracın ilk sahibi olmadığınızı sanıyorum? İlk sahibi sizseniz durum daha saçma.

Semih O. tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.