Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Sync 2 F8 Eu Navigasyon Kartı Hazırlamak

Ibrahim Yapıcı

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hocam konuda yazıyor, hatta rahat görün diye en üstte de sabit. Biraz zaman ayırsanız her şey çözülecek. 

ekteki gibi yandex uygulamasına geçiriyor ve boyut yüksek olduğu için ücret talep ediyor bunun için alternatif ücretsiz indireceğimiz bir link varmı acaba teşekkürler

Ek Açıklama 2020-11-23 173516.png

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 217
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• Semih O.

33

• Yakup Çağatay

29

• Semih Ka.

24

• Soner Baş

20

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

İbrahim Bey sağolsun çok yardımcı oldu. Ben de yapamayan arkadaşlara seve seve yardımcı olacağım hem navigasyon kart hazırlamada hem de navigasyon aktivasyonunda. Yardım isteyen arkadaşlar mesaj yoluy

Bugün Eren Deniz Karaman hocam sağolsun buluştuk. Hem navigasyon kartını hazırladı hem denagivasyonu yükledi. İçtenliği ve yardımseverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Forum sayesinde t

Epey emek  verdiniz şayet olursa İlhan Mansız ın attığı gümüş gol kadar sevineceğim 😄 

Yayınlanan Görseller

Yakup Çağatay
Şimdi, Bilal Görbil yazdı:

ekteki gibi yandex uygulamasına geçiriyor ve boyut yüksek olduğu için ücret talep ediyor bunun için alternatif ücretsiz indireceğimiz bir link varmı acaba teşekkürler

Ek Açıklama 2020-11-23 173516.png

Ben bilmiyorum yine konuda var olabilir, ayrıca malum bu iş lisans ihlaline giriyor bari indirme hizmetine 5 kuruş verin işte uğraşmaya değer mi bilemedim. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba, tüm konuyu inceledim ancak F8 harita linki bozuk sanırım. Yandex disk' e kaydetmiyor, direk indirme işlemi gerçekleştirmiyor. Bir arkadaş bana dosyayı iletebilir mi. Mevcutta sadece türkiye haritası kullanıyorum. F8 dosyasını direk içerisine kopyalasam sd cardın işe yarar mı acaba ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Çağatay
1 dakika önce, Burak Serbest yazdı:

Merhaba, tüm konuyu inceledim ancak F8 harita linki bozuk sanırım. Yandex disk' e kaydetmiyor, direk indirme işlemi gerçekleştirmiyor. Bir arkadaş bana dosyayı iletebilir mi. Mevcutta sadece türkiye haritası kullanıyorum. F8 dosyasını direk içerisine kopyalasam sd cardın işe yarar mı acaba ?

Bozuk değil, hemen üstteki mesajlara da bakmış olmanız lazım okumuşsunuz 🙂 Ee kartın hazırlanışı hakkında bilgi de yine burada 😕 Tekrar tekrar aynı şeyleri mi ileteceğiz anlayamadım. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Çağatay
Şimdi, Burak Serbest yazdı:

Para ile mi alacağız dosyayı yani gerçekten 😄

Ben satmıyorum, indirme hizmeti veren siteye sormak lazım niye bedava hizmet vermiyorsun diye. Hocam Ford servislerinden lisanslı olarak da alabilirsiniz veya farklı kaynaklardan indirmeye çalışın vardır illa ki. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bulamadığımız için bu kadar geniş bir konuyu okuyup anlamaya çalıştık. Satıyor musunuz da demedim açıkcası. İndirme işleminin siteden kaynaklı ücretli, sorunlu, kapasite problemli olduğu keşke belirtilmiş olsaydı. Dosya sizde mutlaka mevcuttur. Paylaşma imkanı yok mu kimsenin ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Çağatay
1 dakika önce, Burak Serbest yazdı:

Bulamadığımız için bu kadar geniş bir konuyu okuyup anlamaya çalıştık. Satıyor musunuz da demedim açıkcası. İndirme işleminin siteden kaynaklı ücretli, sorunlu, kapasite problemli olduğu keşke belirtilmiş olsaydı. Dosya sizde mutlaka mevcuttur. Paylaşma imkanı yok mu kimsenin ?

Bende yok ve yasal olarak bunu barındırma şansımız da yok. Hocam indirme kısmında bir sorun yok ki niye belirtilsin, servis sağlayıcı bugün bedava verir yarın ücretli verir yarın tamamen de silebilir. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
28.10.2020 - 00:33 tarihinde, Melih Öztok yazdı:

Hocam key generator eksik indirilmiş. Adresteki rar paketini herhangi bir klasöre ayıklayın daha sonra klasörün içindeki generator ile kod oluşturun olacak.

https://we.tl/t-Fzw6lrLNj6

Adres süresi dolmuş melih bey saygılar 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba, foruma yeni üye oldum. tüm sayfaları okudum, f8 sync2.rar dosyası haric genfordkey ve 3,08nav-app indirdim. 

simdi bana lazım olan bir sd kard en az 32gb ve obd2elm327 heralde. obd cihazı olarak ne tavsiye edersiniz? 

dısarıda bir yere sordum 300 dedi kart dahil. uğraşmayı seviyorum aslında ama işin icinden cıkamayanlar da olmus okudugum kadarıyla. ne yapmalıyım? tavsiyeniz olan sd card ve obd cihazını almayı düsünüyorum yazarsanız sevinirim. sonucta güncellemeler gelecek ve kendimiz indirip güncelleyecegiz ya da her seferinde ekstra para vermek gerekecek.. iyi aksamlar

29.11.2020 - 18:13 tarihinde, Burak Serbest yazdı:

rusca paylasilan sitede torrent hali de mevcut. yandex e para vermeye gerek yok. ayrıca yeni bir mail acabilirsiniz.

Semih Ka. tarafından düzenlendi (düzenleme geçmişini gör)
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
14 saat önce, Semih Ka. yazdı:

merhaba, foruma yeni üye oldum. tüm sayfaları okudum, f8 sync2.rar dosyası haric genfordkey ve 3,08nav-app indirdim. 

simdi bana lazım olan bir sd kard en az 32gb ve obd2elm327 heralde. obd cihazı olarak ne tavsiye edersiniz? 

dısarıda bir yere sordum 300 dedi kart dahil. uğraşmayı seviyorum aslında ama işin icinden cıkamayanlar da olmus okudugum kadarıyla. ne yapmalıyım? tavsiyeniz olan sd card ve obd cihazını almayı düsünüyorum yazarsanız sevinirim. sonucta güncellemeler gelecek ve kendimiz indirip güncelleyecegiz ya da her seferinde ekstra para vermek gerekecek.. iyi aksamlar

rusca paylasilan sitede torrent hali de mevcut. yandex e para vermeye gerek yok. ayrıca yeni bir mail acabilirsiniz.

Bende  çok uğraştım sd kart arızası diyor sürekli 2 tane kartım var 2side öyle nerde hata yaptım bilmiyorum ama uğraşıyorum bilen biri dönüş yapar herhalde 

Şimdi, Bilal Görbil yazdı:

Bende  çok uğraştım sd kart arızası diyor sürekli 2 tane kartım var 2side öyle nerde hata yaptım bilmiyorum ama uğraşıyorum bilen biri dönüş yapar herhalde 

20201205_084954.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.