Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Sync 2 F8 Eu Navigasyon Kartı Hazırlamak

Ibrahim Yapıcı

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Soner Baş yazdı:

Daha önce tanımlı değildi. Ben Forscan ile tanımladım. Scyn yi 3.10 a da güncelledim. Ama işin içinden çıkamaz oldum.

Sadece Forscan ile açmak yetmiyor demek ki. Siz şunu baştan sona bir okuyun bence.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 217
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• Semih O.

33

• Yakup Çağatay

29

• Semih Ka.

24

• Soner Baş

20

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

İbrahim Bey sağolsun çok yardımcı oldu. Ben de yapamayan arkadaşlara seve seve yardımcı olacağım hem navigasyon kart hazırlamada hem de navigasyon aktivasyonunda. Yardım isteyen arkadaşlar mesaj yoluy

Bugün Eren Deniz Karaman hocam sağolsun buluştuk. Hem navigasyon kartını hazırladı hem denagivasyonu yükledi. İçtenliği ve yardımseverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Forum sayesinde t

Epey emek  verdiniz şayet olursa İlhan Mansız ın attığı gümüş gol kadar sevineceğim 😄 

Yayınlanan Görseller

12 saat önce, Semih O. yazdı:

Sadece Forscan ile açmak yetmiyor demek ki. Siz şunu baştan sona bir okuyun bence.

Belirttiğiniz sayfayı baştan sona okudum. Aracımın Sync 2 si güncel sürüme sahip.(Belirttiğiniz linke bakarak yapmıştım.)Sd kart oluşturma aşamalarını rus sitesinde belirtilen üzere yaptığımı düşünüyorum.760479998_InkedWhatsAppImage2020-10-30at13_30.38_LI.thumb.jpg.a3e27b47b1cb81d6510e57c7820c3dce.jpgs1.png.6642452a731897ed5e6a9cfc0a4f064c.png

1.Sd kartı Exfat formatında biçimlendirdim.

2.İlgili siteden F8 navigasyon dosyasını indirdim.

3.F8 navigasyon dosyasını micro sd karta kopyaladım.

4.Fordgenkey uygulamasını indirip ilgili karta yükledim ve cd key oluşturdum.

Neyi nerede eksik ya da yanlış yapıyorum sizce ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 dakika önce, Semih O. yazdı:

Navigasyon uygulamasından bahsediyorum.

Ben 3.10 a güncelledikten sonra (ADIM 2) yi yüklememiştim. Ancak bugün 'ADIM 2' yi yükleyip Ana sıfırlamayı da gerçekleştirdim.3.10a yükledikten sonra Forscan ile bağlanıp navigasyonu aktif edip peşine Ana ekrana Sistem bilgisi yerine Navigasyon yazması adına sıfırlama yapmıştım.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Soner Baş yazdı:

Ben 3.10 a güncelledikten sonra (ADIM 2) yi yüklememiştim. Ancak bugün 'ADIM 2' yi yükleyip Ana sıfırlamayı da gerçekleştirdim.3.10a yükledikten sonra Forscan ile bağlanıp navigasyonu aktif edip peşine Ana ekrana Sistem bilgisi yerine Navigasyon yazması adına sıfırlama yapmıştım.

Ben anlatamıyorum galiba. Aşağıda olması gereken durum var. Navigasyon uygulama versiyonu yazıyor sarı ile işaretlediğim yerde. Sizin fotoğrafta bu var mı? Yok... Demek ki navigasyon uygulaması yüklenmemiş.

image.png.1d63ff2d28681f672e12bd344100aeb1.png

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar,

Semih Bey, ben aracımda halihazırda yüklü olan 3.08 versiyonu için ilgili dosyaları yükledim. Sync, yükleme esnasında 1-2 kez kendini restart yaptı. 10-15 dk. bile sürmedi bu işlem. Takribi 3-5 dk. sürdü ve en son Soner Bey'in ekranındaki gibi sistem bilgisi geldi yine ekrana. Sizin resimdeki "Navigasyon uygulama versiyonu" hanesi düşmedi ekranıma. Hatta düşsün diye tekrar denedim, yine de olmadı. 3.08 versiyon için doğru dosyayı indirdiğimden eminim. Acaba eski versiyon olduğundan mı olmadı diye düşünürken Soner Bey'in versiyonunu 3.10'a güncellemiş olmasına rağmen yine de "Navigasyon uygulama versiyonu" hanesinin olmadığını gördüm. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Yanıtınız ve paylaşımınız için şimdiden teşekkürler...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bir saat önce, Lokman D. yazdı:

Yanıtınız ve paylaşımınız için şimdiden teşekkürler...

Ana sıfırlama yaptınız mı? Lisans engelleyen resmi dosyasını çalıştırdınız mı? APIM üzerinde aktivasyon yapıldı mı? 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 saat önce, Semih O. yazdı:

Ana sıfırlama yaptınız mı? Lisans engelleyen resmi dosyasını çalıştırdınız mı? APIM üzerinde aktivasyon yapıldı mı? 

Az önce hepsini yaptım, yine de olmadı 😞

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben rehberde her şey sıralı olarak, açık ve net bir biçimde yazdığımı düşünüyorum. Rehberi takip ederek aktivasyonu sorunsuz yapan pek çok kişi var.

Müneccim olmadığım için oturduğum yerden, kimin neyi eksik, yanlış/fazla yaptığını bilme şansım yok maalesef. Dolayısıyla rehberi takip ederek bunları bulmanız gerekiyor.

Sağ üstte bilgi sistemi yazıyor, navigasyon sd kartı takın yazmıyorsa konfigürasyon veya lisansta sorun vardır. Kartı takmanıza rağmen hiçbir şey olmuyorsa, uygulama bilgisi sistemde görünmüyorsa navigasyon uygulamasında sorun vardır. Hatalı sd kart uyarısı varsa sdcard.key ya da lisansta sorun vardır. Başka da söyleyebileceğim bir şey yok.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 3 hafta sonra...
Yakup Çağatay
3 dakika önce, Bilal Görbil yazdı:

f8 harita yı hangi siteden indire biliriz ??

Hocam konuda yazıyor, hatta rahat görün diye en üstte de sabit. Biraz zaman ayırsanız her şey çözülecek. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.