Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Ibrahim Yapıcı

Sync 2 F8 Eu Navigasyon Kartı Hazırlamak

Recommended Posts

Arkadaşlar yoğun bir araştırma ve sayfamızın üstadlarından yardımlar alarak Semih ve Yakup beyin yönlendirmeleri sayesinde Navigasyon u titanyum pakette aktifleştirdik bende Sayfanın yardımlarından ötürü sayfaya bir çalışma hazırlıyorum navigasyon kartı hazırlamak ile ilgili ama bir eksiğim var elinde F7 Eu Navigasyon kartı olan var ise sadece içindeki Nance klasöründeki TRT dosyasını yani Türkçe dil desteğini yükleyip paylasabilirmi bende F8 en güncel haritayla yamalayacagım  ve deneyip sayfada Paylasacagım 

Biz bu durumu da çok düşündük neler yapabiliriz diye ancak yasal olmadığı için siteye koymama kararı aldık. İngilizce aramalar yapıp takip etmeniz gerekebilir dosyaları.

serkan bey ben neden göremedim sayfada o kadar araştırma yaptım da, madem daha önce yapılmış linkini paylaşında kim nasıl yapmıs ögrenelim 🙂

anladım yakup bey madem öyle uygun görülmüş bende paylaşmayayım bu çalışmayı ancak bahsettiğiniz sekilde internette her dilde arama yapsamda komple harita linkleri mevcut benim isteğim sadece ses klasörü bunun paylasıldıgı bır yabancı sayfa varsa bildiğiniz yönlendirirseniz sevinirim

edit: tamamdır buldum 🙂 

Edited by Ibrahim Yapıcı

Sadece bilgi için yazıyorum F7 kartta Türkçe sesli komut dosyaları zaten olamaz. Varsa da sonradan düzenlenmiştir. Olması gereken G kodlu bir karttan almak. 

ibrahim bey merhaba, bende dün F8 kartı hazırladım araçta aktif ettik problemsiz çalışıyor fakat sizin dediğiniz gibi ses dosyası yok TRT klasörünü nerden bulup indirdiniz bana da yardımcı olabilir misiniz?

İbrahim Bey sağolsun çok yardımcı oldu. Ben de yapamayan arkadaşlara seve seve yardımcı olacağım hem navigasyon kart hazırlamada hem de navigasyon aktivasyonunda. Yardım isteyen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirler.

263fe334-a909-4269-bec3-d67da316e626.jpg

Edited by Eren Deniz Karaman

18 saat önce, Eren Deniz Karaman yazdı:

İbrahim Bey sağolsun çok yardımcı oldu. Ben de yapamayan arkadaşlara seve seve yardımcı olacağım hem navigasyon kart hazırlamada hem de navigasyon aktivasyonunda. Yardım isteyen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirler.

Hocam banada yardımcı olabilir misiniz ? Özel mesaj atamıyorum mail adresimi versem ? ahmetyerebakan45@gmail.com bana yazar mısınız ?

Bir saat önce, Ahmet Yerebakan yazdı:

Hocam banada yardımcı olabilir misiniz ? Özel mesaj atamıyorum mail adresimi versem ? ahmetyerebakan45@gmail.com bana yazar mısınız ?

Yazdım Ahmet Bey

01.10.2019 - 21:01 tarihinde, Eren Deniz Karaman yazdı:

Bugün Eren Deniz Karaman hocam sağolsun buluştuk. Hem navigasyon kartını hazırladı hem denagivasyonu yükledi. İçtenliği ve yardımseverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Forum sayesinde tanıştığımız için de forumu kurup bize bu ortamı sağlayan abilerime ve kardeşlerime de teşekkür ederim.

37909c74-24fe-44d3-995a-ee679c22636a.jpg

01.10.2019 - 21:01 tarihinde, Eren Deniz Karaman yazdı:

Eren bey forumda yeni olduğum için size mesaj atamadım. Aynı araçtan kullanıyoruz. mail adresim batuhankarakaya@gmail.com yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

Bir saat önce, Batuhan Karakaya yazdı:

Eren bey forumda yeni olduğum için size mesaj atamadım. Aynı araçtan kullanıyoruz. mail adresim batuhankarakaya@gmail.com yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

Yazdım Batuhan Bey.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.