Jump to content

Sync 2 F8 Eu Navigasyon Kartı Hazırlamak

Ibrahim Yapıcı

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar yoğun bir araştırma ve sayfamızın üstadlarından yardımlar alarak Semih ve Yakup beyin yönlendirmeleri sayesinde Navigasyon u titanyum pakette aktifleştirdik bende Sayfanın yardımlarından ötürü sayfaya bir çalışma hazırlıyorum navigasyon kartı hazırlamak ile ilgili ama bir eksiğim var elinde F7 Eu Navigasyon kartı olan var ise sadece içindeki Nance klasöründeki TRT dosyasını yani Türkçe dil desteğini yükleyip paylasabilirmi bende F8 en güncel haritayla yamalayacagım  ve deneyip sayfada Paylasacagım 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 220
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• Semih O.

33

• Yakup Ç. A.

29

• Semih Ka.

24

• Soner Baş

20

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

İbrahim Bey sağolsun çok yardımcı oldu. Ben de yapamayan arkadaşlara seve seve yardımcı olacağım hem navigasyon kart hazırlamada hem de navigasyon aktivasyonunda. Yardım isteyen arkadaşlar mesaj yoluy

Bugün Eren Deniz Karaman hocam sağolsun buluştuk. Hem navigasyon kartını hazırladı hem denagivasyonu yükledi. İçtenliği ve yardımseverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Forum sayesinde t

Epey emek  verdiniz şayet olursa İlhan Mansız ın attığı gümüş gol kadar sevineceğim 😄 

Yayınlanan Görseller

Biz bu durumu da çok düşündük neler yapabiliriz diye ancak yasal olmadığı için siteye koymama kararı aldık. İngilizce aramalar yapıp takip etmeniz gerekebilir dosyaları.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

serkan bey ben neden göremedim sayfada o kadar araştırma yaptım da, madem daha önce yapılmış linkini paylaşında kim nasıl yapmıs ögrenelim ?

anladım yakup bey madem öyle uygun görülmüş bende paylaşmayayım bu çalışmayı ancak bahsettiğiniz sekilde internette her dilde arama yapsamda komple harita linkleri mevcut benim isteğim sadece ses klasörü bunun paylasıldıgı bır yabancı sayfa varsa bildiğiniz yönlendirirseniz sevinirim

edit: tamamdır buldum ? 

Ibrahim Yapıcı tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 3 hafta sonra...

ibrahim bey merhaba, bende dün F8 kartı hazırladım araçta aktif ettik problemsiz çalışıyor fakat sizin dediğiniz gibi ses dosyası yok TRT klasörünü nerden bulup indirdiniz bana da yardımcı olabilir misiniz?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Eren Deniz Karaman

İbrahim Bey sağolsun çok yardımcı oldu. Ben de yapamayan arkadaşlara seve seve yardımcı olacağım hem navigasyon kart hazırlamada hem de navigasyon aktivasyonunda. Yardım isteyen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirler.

263fe334-a909-4269-bec3-d67da316e626.jpg

Eren Deniz Karaman tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Eren Deniz Karaman
Bir saat önce, Ahmet Yerebakan yazdı:

Hocam banada yardımcı olabilir misiniz ? Özel mesaj atamıyorum mail adresimi versem ? ahmetyerebakan45@gmail.com bana yazar mısınız ?

Yazdım Ahmet Bey

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
01.10.2019 - 21:01 tarihinde, Eren Deniz Karaman yazdı:

İbrahim Bey sağolsun çok yardımcı oldu. Ben de yapamayan arkadaşlara seve seve yardımcı olacağım hem navigasyon kart hazırlamada hem de navigasyon aktivasyonunda. Yardım isteyen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirler.

263fe334-a909-4269-bec3-d67da316e626.jpg

Bugün Eren Deniz Karaman hocam sağolsun buluştuk. Hem navigasyon kartını hazırladı hem denagivasyonu yükledi. İçtenliği ve yardımseverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Forum sayesinde tanıştığımız için de forumu kurup bize bu ortamı sağlayan abilerime ve kardeşlerime de teşekkür ederim.

37909c74-24fe-44d3-995a-ee679c22636a.jpg

• Beğen 1
  • Teşekkür 2
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Eren Deniz Karaman
Bir saat önce, Batuhan Karakaya yazdı:

Eren bey forumda yeni olduğum için size mesaj atamadım. Aynı araçtan kullanıyoruz. mail adresim batuhankarakaya@gmail.com yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

Yazdım Batuhan Bey.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Semih O., bu konuyu kilitledi
  • Semih O., bu konunun kilidini kaldırdı
  • Semih O. bu konuyu sabitlemiş, sabitlenmemiş, öne çıkarılmış ve öne çıkarılmamış

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.