Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk1 1.6L LPG Rölanti Dalgalanması

Büşra Ertaş

Soru

merhaba. focus mk 1 aracımda genelde herkesin muzdarip olduğu rölanti sorunundan var. kırmızı ışıkta vs durduğumda devir stop edecek kadar düşüp yeniden toparlıyor, bazen de stop ediyor. otobanda 90 ile giderken yavaşlamak için boşa aldığımda araba stop etti ve zor durdurdum.1 kere boğaz kelebeği diye birşeyi temizlettim, 2 ay kadar düzeldi şimdi yine aynı. genelde düşük devirde kullandığımda ve lpg'deyken dalgalanmalar daha fazla oluyor gibi geldi bana. bu sorundan kurtulan varsa çözümünü benimle de paylaşırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

1-) Forum kuralları gereği https://www.focusclubtr.com/forum/9-tanışma/ bölümünde kendinizi tanıtınız.

2-) Yaşadığınız sorun ile ilgili açılmış konular mevcut.Hocam forumda iyi bir araştırma yapın derim.

3-) Aşağıdaki açılmış konu sadece bir örnek.Daha nice bilgi ve paylaşım forumda mevcut.

iyi forumlar.

Kasım Göz tarafından düzenlendi
Eksik Bilgi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.