Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK1 Rds4000 Aux Çıkışı

Yasin Arslan

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba;

Bir abimin isteği üzerine focus mk1 kasa aracinin visteon rds4000 model teybine aux çıkışı yaptım biraz zor oldu internetten arastirmama rağmen pek yeterli kaynak yok bu konuda o yüzden aracina uygulamak isteyen arkadaslar icin yardımcı olmak istedim

70016se kodlu(modele gore numara değişiyor ama sonunda SE ibaresi oluyo) entegre cihazın kasetçalar bölümünü kontrol eden entegre sanırım, bu entegrenin resimde görünen 1 ve 2 numarali kısmına baglanan iki ufak (entegre ,direnc vs ismi herneyse[emoji1] ) dış kisimlarina(kasetten önce sesi almasi icin) sag sol farketmez sarı kirmizi ses kablosunu bağlıyoruz siyah kabloyu ise sase alacak bi kısma bagliyoruz (ben anten kısmından sase aldım) ve kabloyu dışarı çıkartıp mp3 player a bagladm telefon a baglayinca bazi telefonlarda ses vermiyor kulaklik olarak algilamadigi için içerisine bir kaset takin TAPE moduna gectikten sonra istediginiz müziği çalabilirsiniz

20170826_154357.jpg20170826_154418.jpg20170826_154408.jpg

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.