Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Focus Titanium Park Sensörü Sorunu

Serdar Ş

Soru

Merhaba, 

2016 Focus Titanium SW aracım var. Aracı yıkamadan aldıktan sonra aracı park ederken park sensöründe anormallik fark ettim.

En başta park ederken ekranda çıkan park yardımcısında sağ ve sol uzaklık simgelerinin yok olduğunu sonrasında yanlardaki engellerde sensörün çalışmadığını fark ettim. 

Otomatik park özelliğinde ekran sembolu olması gerektiği gibi gösteriyor fakat yanları görmediğinden nesneye uzaklıkta gösterdiği yeşil-turuncu-kırmızı renkleri göstermediği gibi ses de vermemekte. Sağ ve sol aynı şekilde. Otomatik park'ı denemedim ne yapacağını bilmediğimden. 

Ekteki resimlerden biraz daha açıklayıcı olabilir.

Fikirlerinizi bekliyorum.

20170810_181316.jpg

20170810_170211.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhabalar,

Yarın bu sebepten aracımı servise götürecektim. Fakat bu akşam park ederken fark ettim ki. sağ ve sol park yardım göstergesi yarım olmak üzere geri gelmişti. Bir iki tur atıp tekrar park ederken bu sefer tüm etrafın göstergesi gelip, sensör sinyalininde çalışmaya başladığını gördüm.

Sanırım dediğiniz gibi ıslaklıktan bir sorun oluşmuş. Anca kurudu sanırım :)

Teşekkürler.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fikirleriniz için teşekkürler.

o halde , soket çıkmadıysa ve ıslanmadan kaynaklanan birşeyse sabaha birşey kalmaz yani umarım öyle olur. Soketi vs ise benim takmam mümkün müdür servise götürsem daha mı iyi olur?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
25 dakika önce, Serdar Ş yazdı:

Fikirleriniz için teşekkürler.

o halde , soket çıkmadıysa ve ıslanmadan kaynaklanan birşeyse sabaha birşey kalmaz yani umarım öyle olur. Soketi vs ise benim takmam mümkün müdür servise götürsem daha mı iyi olur?

Soket çıkma ihtimalini düşük görmekle birlikte (yıkamacı çok başarılı değilse ?)

elin yatkınsa sende yapabilirsin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.