Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Vinil Deri Kaplama

İsmail Doğanay

Soru

İyi günler arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 

Focus III aracımın direksiyonuna vinil deri kaplama yapma kararı aldım, ancak direksiyon yapısı buna izin vermedi malum üst iç kısımda ele daha iyi oturması için çıkıntı var oraya gelince açıklık kalıyor aramızda bu uygulamayı aracına uygulayan var mı nasıl yapıldığını anlatabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, İsmail Doğanay yazdı:

İyi günler arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 

Focus III aracımın direksiyonuna vinil deri kaplama yapma kararı aldım, ancak direksiyon yapısı buna izin vermedi malum üst iç kısımda ele daha iyi oturması için çıkıntı var oraya gelince açıklık kalıyor aramızda bu uygulamayı aracına uygulayan var mı nasıl yapıldığını anlatabilir mi?

İsmail bey ilk olarak internette satışı olan kendimizin de yapabileceği sizinde bahsettiğiniz vinil deri kılıftan yapan birini bulup yaptırdım. Sonrasında çok tatmin olmadım çünkü açıkta kalan kısımlar kalmıştı. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu işleri profesyonel olarak yapan yani araç içi deri kaplama ( direksiyon, koltuk kılıfı, tavan vs ) yapan yere götürdüm. Direksiyon komple sökülüp deri ile kaplandı şuan için çok memnunum. Direksiyonun orta bölümünde kalan metalik yer haricinde deri kaplandı. Kalın değil ele daha güzel oturuyor zaten focus direksiyonları biraz kalın ama deri kaplamadan sonra çok fark olmadı kalınlıkta. Böyle bir yere yaptırırsanız uzun vadede daha tatmin edici olacaktır. Fotoğraf ekledim çok belli değil ama yarın daha belirgin olanını atarım.

IMG_8392.PNG

Ercan Gülmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 dakika önce, Ercan Gülmez yazdı:

İsmail bey ilk olarak internette satışı olan kendimizin de yapabileceği sizinde bahsettiğiniz vinil deri kılıftan yapan birini bulup yaptırdım. Sonrasında çok tatmin olmadım çünkü açıkta kalan kısımlar kalmıştı. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu işleri profesyonel olarak yapan yani araç içi deri kaplama ( direksiyon, koltuk kılıfı, tavan vs ) yapan yere götürdüm. Direksiyon komple sökülüp deri ile kaplandı şuan için çok memnunum. Direksiyonun orta bölümünde kalan metalik yer haricinde deri kaplandı. Kalın değil ele daha güzel oturuyor zaten focus direksiyonları biraz kalın ama deri kaplamadan sonra çok fark olmadı kalınlıkta. Böyle bir yere yaptırırsanız uzun vadede daha tatmin edici olacaktır. Fotoğraf ekledim çok belli değil ama yarın daha belirgin olanını atarım.

IMG_8392.PNG

--3 dakika sonra eklendi--

internet üzerinden bir arkadaş buldum 50 lira dikim yaparım dedi ve yaptıgı işlerinden bir kaç örnek yolladı kararsız kaldım yurtdışı internet sitesinden bir tane buldum tam uyumlu onunda fiyatı 75-80 lira kararsız kaldım hangisini yaptırmalıyım16729987_10155047595394235_1730761263_n.jpg

16729751_10155047595294235_916799800_n.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

16 saat önce, İsmail Doğanay yazdı:

--3 dakika sonra eklendi--

internet üzerinden bir arkadaş buldum 50 lira dikim yaparım dedi ve yaptıgı işlerinden bir kaç örnek yolladı kararsız kaldım yurtdışı internet sitesinden bir tane buldum tam uyumlu onunda fiyatı 75-80 lira kararsız kaldım hangisini yaptırmalıyım16729987_10155047595394235_1730761263_n.jpg

16729751_10155047595294235_916799800_n.jpg

Benim ilk yaptırdığım şey bu işte. Ben memnun kalmadım daha orjinal şekilde kaplattım. Tercih sizin tabi ama bana sorarsanız 50₺ ye bunu yaptırmak yerine hazır simit kılıf alıp takın aynı şey. 

Ercan Gülmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.