Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Sinyal Lambası Yerine Led Aydınlatma

Önerilen Mesajlar

Merhaba 2014 mk3 trendx aracım için Drl gündüz farı eklemek istiyorum ama havalandırma girişinin yanlarına yapılan emanet drl' leri beğenmiyorum aliexpres ten ve ebay dan beğendiğim bir kaç model var ama onlarda ederinden çok pahalı buldum. Çoğu japon üretimi araçlarda far içinde fabrikasyon bulunan drl ler çok hoşuma gidiyor Bende eğer yapabilirsem ( Yardım istiyorum ) aşağıda resimde görülen far sinyalinin lambasını iki renk ( sarı amber ve beyaz ) led lerle değiştirip kontağa bağlı bir drl yapmak istiyorum yardımınıza ihtiyacım var - bu led e ve arabama uygun duy bulabilirmiyim yoksa varolan duy umu  modifiye mi etmeliyim - sinyal lambasının watt değerini led ile tutturamazsam  arıza olarak ekranda görünürmü bunu önlemek için paralel direnç kullansam kaç ohm olmalı

LZqv9o.jpg

--1 dakika sonra eklendi--

yanlış yere yazdıysam affola ilave konu açmak istemedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hazır devreli kitler var hatta benimki yolda geliyor. Direk duya bağlanıyor. DRL nin artısını da sigorta kutusundan alıyorsunuz. Tek sıkıntı far açılınca drl nin sönmesi. Onun için de modül var ama modülsüz yapmak lazım.

Buyrun link:  https://tr.aliexpress.com/item/Car-Styling-1Set-1156-P21W-BA15S-5730-20SMD-Amber-White-Switchback-LED-Bulbs-SMD-1073-S25/32447631752.html?spm=2114.13010608.0.0.WyX2UQ

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alaattin C. yazdı:

Direk duya bağlanıyor. DRL nin artısını da sigorta kutusundan alıyorsunuz. Tek sıkıntı far açılınca drl nin sönmesi. Onun için de modül var ama modülsüz yapmak lazım.

Süper tam aradığım ve düşündüğüm gibi sanırım oradaki direnç sarı sinyal kısmına bağlamışlar aksi olsa direnç çok ısınırdı.Aslında farlar yanınca kapanması daha iyi olur bence led lerin kullanım ömrü uzamış olur .  Birde verdiğiniz link en uygun fiyatı veren güvenilir satıcımı yoksa örnek olarak mı koydunuz . Sizinki benimkinden önce gelir bağlarken fotoğraflayabilirmisiniz teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Kadir Kocatürk yazdı:

Süper tam aradığım ve düşündüğüm gibi sanırım oradaki direnç sarı sinyal kısmına bağlamışlar aksi olsa direnç çok ısınırdı.Aslında farlar yanınca kapanması daha iyi olur bence led lerin kullanım ömrü uzamış olur .  Birde verdiğiniz link en uygun fiyatı veren güvenilir satıcımı yoksa örnek olarak mı koydunuz . Sizinki benimkinden önce gelir bağlarken fotoğraflayabilirmisiniz teşekkür ederim

Geri dönüşlere bakarak tercih ettim. Bir de led sayısı bunda azdı diğerlerinde fazlaydı soğutma kısmı olmayınca az sayıdaki ledli olanı seçtim. Benim aldığım ürün 10 gün kadar oldu beklemekteyim. Benim uzunlar Photon supreme led ve üzerinde gündüz ledi de var ama tam oturmadığından dolayı yeterli aydınlatma yapmıyor. Aslında yukarıda bahsi geçen ürünün kalitesi Ruslarda var ama bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.