Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

FORD FOCUS TDCİ TREND X 2011

Tayfun Özkan

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar size bi sorum olacak. Bir yakınım FORD FOCUS 1.6 TDCİ TREND X 2011 model (focus II) aracını satıyor. 120.000 km'de, ön kaput değişmiş 1050 tl hasar kaydı var. 2-3 parçada parmak kadar lokal boya var başka da bir sıkıntısı yok fiyatı da 36.000 TL ama araç 90 beygir. Fiyat olarak görüşlerinizi alabilir miyim ayrıca 90 beygir olması kafamı karıştırıyor, 110 varken 90 beygir alınır mı? (hız seven bir insan değilim) Sedan araç düşünmüyordum ama bunun fiyatı uygun geldiği için almak istiyorum düşüncem de şu şekilde; 2-3 ay kullanırım memnun kalmazsam satarım ama satarken de zarar etmek istemem tabi ki de. Bu araç ve fiyatı öyle bir şey midir sizce? Bunu almazsam ya yine 2010-2011 model tdci fiesta (30.000-31.000 TL civarı) ya da yeni kasa 2013 tdci fiesta (36.000-37.000 TL civarı) almayı düşünüyorum sizce hangisi daha mantıklı? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Tayfun Özkan said:

Merhaba arkadaşlar size bi sorum olacak. Bir yakınım FORD FOCUS 1.6 TDCİ TREND X 2011 model (focus II) aracını satıyor. 120.000 km'de, ön kaput değişmiş 1050 tl hasar kaydı var. 2-3 parçada parmak kadar lokal boya var başka da bir sıkıntısı yok fiyatı da 36.000 TL ama araç 90 beygir. Fiyat olarak görüşlerinizi alabilir miyim ayrıca 90 beygir olması kafamı karıştırıyor, 110 varken 90 beygir alınır mı? (hız seven bir insan değilim) Sedan araç düşünmüyordum ama bunun fiyatı uygun geldiği için almak istiyorum düşüncem de şu şekilde; 2-3 ay kullanırım memnun kalmazsam satarım ama satarken de zarar etmek istemem tabi ki de. Bu araç ve fiyatı öyle bir şey midir sizce? Bunu almazsam ya yine 2010-2011 model tdci fiesta (30.000-31.000 TL civarı) ya da yeni kasa 2013 tdci fiesta (36.000-37.000 TL civarı) almayı düşünüyorum sizce hangisi daha mantıklı? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Fiyat uygun görünüyor. Araç geçmişi dediğiniz gibi ve sıkıntısız bir araç ise alınabilir

90 ps olması problem değil bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.