Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Emre Atalay

Member
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Poor

About Emre Atalay

 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Location:
  Niğde
 • Car:
  2015 Focus 1.6 TDCİ Trend X
 • Job:
  Diş Hekimi
 • Gender:
  Bay
 • Age 30

Recent Profile Visitors

112 profile views
 1. Dolar da 7 lirayı zorlamayaydı iyiydi
 2. Ben aracımı yeni aldım daha hocam koronadan doğru düzgün binemedik arabaya yani tuşların orjinal yerlerine bile alışmaya pek vakit olmadı
 3. Garanti kapsamında değişti galiba direksiyonunuz. Bahsettiğiniz dirrksiyona baktım gerçekten daha güzel görünüyor bizimkine göre. Uygun fiyata denk gelirse kaçırmam.
 4. Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Customworks'ü gördüm gerçekten de çok güzel işleri var ama ben Niğde'deyim hocam, bu civardan bi usta bulmam gerek. Kayseri, Ankara, Adana, Konya gibi civar iller önceliğim. --0 dakika sonra eklendi-- Servisten mi değişti direksiyonunuz?
 5. 2 ay önce aldığım 2015 Focus 1.6tdci trendx aracımın direksiyon simidi aldığımdan beri gözümü tırmalıyor ve ayrıca elimi zımparalıyor. Forumdan okuduğum kadarıyla 2015 üretimlerde kronik bir sorun...Ki zaten alırken daha önce servisten garanti kapsamında değişmiş olduğunu da öğrendim. Netten bir kaç çıkmacıdan fiyat aldım(450-750 gibi) ama görmeden almak istemiyorum, malum coronadan çıkamıyorum il dışına.. Kaplama için de yine netten 600 lira fiyat aldım. Mevcut derinin üzerine dikilen kılıflar da çok hoşuma gitmiyor. Velhasıl kelam halen araştırma aşamasındayım. Tavsiyelerinize ve tecrübelerinize açığım. Şimdiden teşekkür ederim..
 6. 2015 trend x focus direksiyon simidi fiyatı alabilir miyim? Kolaylıklar dilerim..
 7. '15 focus 1.6tdci 95hp aracıma hp ve tork yükseltme işlemini bir süredir düşünüyorum. Bu işlemi yaptırıp memnun olan arkadaşlardan servis tavsiyesi istiyorum. Niğde deyim. Adana Ankara Konya Kayseri olabilir.
 8. Bu cihaz trend x aracın hp sini yükseltebilir mi ekstra donanıma ihtiyaç olmadan aceba?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.