Jump to content

Alpaslan Göktaş

Üye
 • Toplam İleti

  34
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

30 Poor

Alpaslan Göktaş Hakkında

 • Derece
  Ambiante
 • Yaş 43

Profil Detayları

 • Şehir:
  Çorum
 • Arabam:
  2013 Kuga 1.6
 • Meslek:
  Sağlık Memuru
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Araç kuga ama benzinli sorun motor uyarı ışığı. Evvelki gün yol bilgisayarı son 80 km gösterirken motor arızası servise gidin uyarısı verdi sarı ünlem çıktı. Depoyu doldurdum uyarı gitti, fakat dün ve bugün aynı uyarı gene çıktı. Bugün ilçeden dönerken, evden çıktım 1-1.5 km sonra durdum, birşeyler aldım motoru çalıştırdım uyarı gene çıktı. Biraz yol aldım düşük devirde sonra kenara çekip stop ettim tekrar çalıştırdım ve yaklaşık 90 km tam yüklü ve klimalı sorunsuz geldim. Yarın cihaza bağlayacağım ama, önce fikrinizi almak istiyorum sizce sebep ne olabilir?
 2. Şöyle bir sayfa var. Aramada ilk çıkan sayfa daha önce bakmıştım. Proje ve montaj hariç bir fiyat çıkarmış. Üstüne ikiyüz küsür ruhsat ve üçyüz küsür sanırım muayene parasını da eklerseniz... Kampa adam reno clio ile geldi çekme karavan ile muhtemelen 750 kg üstü idi. Zayıf kaldığını söylemişti ama en nihayetinde Bursa'dan Datçaya kadar gelmişti.
 3. Konu dışı olacak ama telegram kullanıyorsanız @DeezerMusicBot u takip edip, istediginiz sarkinin adını yazıp direkt telefonunuza indirebilirsiniz. 320 kbps iniyor. Ios kullanlar direkt muzik çalardan dinleyebilir.
 4. Bugüne çekmiş a101, flashı aldım, fat32 biçimlenmiş çıktı ambalajdan, usb 2.0 ve ortalama usb 2.0 hızında yazıyor. Araçta denedim sorun yok. Bilginiz olsun.
 5. İndirim geliyormuş, benzin ve mazota bu gece yarısından itibaren. Birine 35 birine de 45 kuruş.
 6. Perşembe a101 64gb flash belleği 45₺ veriyor. Okuma yazma hızları düşüktür büyük ihtimal ama arabada iş görür. Teşekkürler cevap için @Yakup Çağatay
 7. Bi hortlatayım konuyu. Sync 1 yada 1.1 hangisi bilmiyorum benim araçtaki, desteklediği maksimum flash bellek boyutu nedir? 32 gb okuyor sorun yok. 64 gb flash bellek konusunda bilgisi olan varmı? İnternette net bir bilgi bulamadım.
 8. Belki vdsl vardır. Şurdan sorgulayabilirsiniz.
 9. Sağolun hocam, özellikle almıştım. Ipboxta kodi veya archos video player altyazıyı da çekiyor dilediğiniz dilde. Sarı renkte yaparsanız altyazıyı, bluetooth kulaklık yada 5.1 ses sisteminiz varsa tadından yenmez.
 10. Hocam izlemediyseniz, ve türü seviyorsanız, legion izlemenizi tavsiye ederim. Freud dediğiniz gibi gotik cinayet detektif dizisi. Zaman paradoksu severseniz Dark, Castle Rock, Counterpart, türü severseniz Stranger Things, Glitch, bilim kurgu severseniz Westworld, For All Mankind, The Mandolorian, Star Trek Picard, Fantastik severseniz His Dark Materials, netflix dizisi I'm not okay with this ve Bourne serisini izlediyseniz hikayeyi başından anlatan Treadstone dizisini tavsiye edebirim. Netflix bant genişliğini 25% azalttığı için kalite çok düşüyor. Geçen gece yarısında çamur gibi oldu görüntü.
 11. Abiler, izlemediyseniz "Freud" izleyiniz. İlk bölüm sıkıcı geldi bana biraz ama devam ettim, diğer bölümler çok iyiydi.
 12. Omron made in Japan zaten. Bende manuel olanda var aynı sonucu alıyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.