Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Mayıs ayı katılım
Nisan ayı oylama devam ediyor

Alp Onur

Member
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Poor

About Alp Onur

 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Location:
  Bursa
 • Car:
  2010 Focus HB 1.6i Comfort
 • Job:
  Elektronik
 • Gender:
  Bay
 • Age 23

Recent Profile Visitors

251 profile views
 1. Bende MK2.5 için çıkma 17" jant arıyorum. Mondeo veya Cmax jantı olur aslında. Arayiştayim. --1 dakika sonra eklendi-- Hocam bi de cam filminiz kac numara? Önlerde hiç yok galiba. Arkalarda gece sorun yaşıyor musunuz? Ben yarın ön yan ve arkalar 2 numara dediğimiz %70 geçirgen Amerikan film ile kaplatmayi düşünüyorum.
 2. Hocam benim de ızgaranın biri yerinden cıktı oturtmak istiyorum oturmuyor. Dişte kırık değil. Siz ne yaptınız?
 3. Merhaba bende 2010 F2.5 aracım için orijinal konsol kol dayamalı arıyorum. Ama hiç uğraşmadan geçirmeli takip devam mı etsem bilemedim.
 4. Hocam OEM diye replika satıyorlar hep çok dikkat etmek lazim
 5. Hocam OEM jantlari nereden bulabiliriz ve hangi markalari ornek verebilursiniz?
 6. Hocam sonuç olarak, İzmir'deyken Müminler Yedek Parçacıdan 650 TL'ye Devirdaim Pompası, Triger Kayışı ve Çift V Kayışlarını aldım. Orijinal diye aldım, Ford ve Fomoco logoları parça noları üstündeydi. Bursa'da Küçük Sanayi'de Yetkili Ford Servisinden çıkma ustamı BursaFocusLife grubu aracılığı ile buldum sağolsunlar. Araç içinden çıkan orijinal parçalar ile parçacıdan aldığım ürünler birebir aynıydı gerçekten. V kayışları FoMoCo ve Dayco logoları birlikte bulunuyor.Triger ve su pompasında sadece Fomoco yazıyordu. Orijinal olmasına rağmen piyasada nasıl var bilmiyorum ama tahminim fabrikanın kalite sisteminden geçmeyen veya aftermarket olarak satılan ürünlerdir. Değişim sonrası herhangi bir şey yaşamadım, umarım yaşamam.
 7. Araç gerçekten çok temizmiş güle güle kullanın. Keşke ülkemizdeki her araba böyle servis kayıtlı olsa da ne olduğunu bildiğimiz arabalara binsek. Ayakaltı aydınlatma orijinalinde yok değil mi? Ekstra sonradan takılmış?
 8. Hocam sonuç ne oldu? --0 dakika sonra eklendi-- Hocam sonuç ne oldu?
 9. Yakıt tüketimi ne oldu? 2 yıl kullanım sonunda bir arıza veya memnuniyetsizlik gerçekleşti mi?
 10. Hocam sonuç ne oldu? aradan yaklaşık 2 yıl geçmiş ama, çözüm bulabildiniz mi LPGli aracınızda?
 11. Hocam videosunu çektiniz mi? Bu problemin LPGli araçlarda olduğunu söyleyebilir miyiz genelde?
 12. Güncel fiyat 220 tl diyor. Bende kısa zaman içinde alıp takmayı düşünüyorum. Kullandığınız süre boyunca hiç ses çıkarma ve kırilma kopma oldu mu? keşke deri değil kumaş olsaydı tabi.
 13. Hocam ne yaptınız? 17" taktirdiniz mı? --0 dakika sonra eklendi-- Geri dönüş yaparsanız memnun olurum.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.