Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Haziran katılım burada
Mayıs anketi burada

Coşkun Uçakkuş

Member
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Poor

About Coşkun Uçakkuş

 • Rank
  Yeni üye

Profile Details

 • Location:
  Ankara
 • Car:
  15' Focus 1.5 Tdci Style
 • Job:
  Kamu Görevlisi
 • Gender:
  Bay
 • Age 32

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Esasen benim için öncelikli seçenek Kugaydı ama orda da benzinli otomatik olmaması biraz planları bozdu. Mondeo'nun hem yakıtı hem piyasası düşündürüyor. Şu anki aracım 2016 Focus 1.5 tdci. Çok severek biniyorum, bir yanım da diyor, yeni kasa Focus la devam et. Azıcık kafam karışık yani. Başka markalara da bakabilirim ama hiç içimden gelmiyor.
 2. Evet, şu an güncel olarak satılan versiyondan bahsediyorum. Sizi bu forumda çok bilgili gördüm, bulmuşken sorayım. Mondeolarda 8 ileri otomatik 1.5 Ecoboostlara da gelecek mi, bilginiz var mı?
 3. Mondeo'daki 1.5 Ecoboost motorun reel yakıt değerleri ne seviyede kullananlar aktarabilir mi ? --0 dakika sonra eklendi-- Ben bir Ford alacam ama Kuga'mı olacak, Focus mu yoksa Mondeo mu bir türlü karar veremedim
 4. Teşekkür ederim. --15 dakika sonra eklendi-- Focus Active'de benzinli otomatik versiyon var mı? Bu konuda bilginiz var mı?
 5. Active Focus satışı var mı? Sitede göremedim.
 6. 1.5 Litre benzinli otomatikti kastım. Olmaması önemli bir eksiklik. Dizel düşünmüyorum. Bu şartlarda Kuga'dan vazgeçmek durumunda kalabilirim.
 7. Donanımlar çok doyurucu geldi bana. Şaşırdım açıkçası ama benzinli otomatik neden yok anlamadım. Hiç mi olmayacak bilen var mı?
 8. Benim şu anki arabam. 2015 focus 1.5 tdci. Çok sevmekle birlikte yıl sonuna doğru değiştirme zamanı gelecek diye düşünüyorum. Ancak Ford'u motor seçenekleri konusunda çok yetersiz buluyorum, bilmem bana katılır mısınız?
 9. Tamam, ben Türkiye'ye hangi motorların geleceği belli diye anladım.
 10. Motorlar belli mi, paylaşabilir misiniz rica etsem?
 11. Focus'daki 8 ileri tam otomatik Yeni Kugaya da monte edilir diye düşünüyorum. --3 dakika sonra eklendi-- Corolla'daki gibi 2.0'dan küçük bir hibrit seçeneği mümkün olamaz mı sizce
 12. Ben açıkçası bir tık daha yukarıda olacağını düşünüyorum ama inşallah sizin dediğiniz gibi olur. Yurt dışındaki videolarının neredeyse tamamını seyrettim. Eğer kısmet olursa full donanımlı bir tane almak istiyorum yıl sonunda doğru ama motor konusu çok önemli. Dizel düşünmüyorum ve merak ediyorum hem motor seçeneklerini hem güç seçeneklerini. Yurt dışında 120 ps, 150 ps ve 190 ps var. Bir de 2.5 litre 225 beygir var (bu sınıf dışı). Acaba hafif hibrit, mild hibrit seçenekleri gelecek mi? Sanırım şu an kendileri de bilmiyor ne geleceğini, hiçbir yerde bilgisine rastlamadım.
 13. Merhaba, Yeni Ford Kuga'nın fiyat aralığı ne olur? Tahmini ya da bilgisi olan var mı acaba.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.