Jump to content

Kadir Akmese

Üye
 • Toplam İleti

  44
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

19 Poor

Kadir Akmese Hakkında

 • Derece
  Ambiante

Profil Detayları

 • Şehir:
  Antalya
 • Arabam:
  13 Focus 1.6 TDCI TITANIUM
 • Meslek:
  MUHASEBE
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Güncel durumdan bahsedeyim. Klimada hala sorun yok. Verimli bir şekilde devam ediyoruz kendisiyle.
 2. Merhaba hocam. Aracı tekrar kontrol ettirdim bu sefer başka ustaya. Usta kontrol etti. Ama kaçak yok diyor bulamıyorlar. Bu araçta kaçak yok diyor. Ama yinede ben ilaçlı gaz basacağım dedi. Kaçak olursa nereden olduğu belli olur dedi. Daha sonra da aracın önünde radyatör temizleyin su tutun pislikten tıkandıysa araç kendini korumaya alıp gazı boşaltabilir dedi. Radyatör e su tuttuk. Gerçekten çamur gibi aktı.. Neyse 1 haftadır kullanıyorum şu an klima iyi verimsizlikte hissetmiyorum. Bakalım ne olacak ilerleyen günlerde.
 3. Ne gibi fiyat çıkıyor hocam aşağı yukarı ?
 4. Otomatik hocam doğrudur. Yani gaz kaçak olsa neden önce sağ taraf sorunlu olup kurcalayarak veya bir süre sonra düzelsin. Önce yolcu gitti daha sonra şoför kısmı. tamamen gitti yani.
 5. Öncelikle daha önce belki başına gelmiş olabilen vardır diye bir sormak istedim. Havalar ısınmaya başladığında aracın klimasını açtım ve soğutmadığını farkettim. Herkesin ilk aklına geleceği şey tabiki gaz bitmiş olması. Klima baktırdım. Baya bir kontrol edildi. Bişeyler döküldü vs vs izledim ustayı. Gaz kaçağı yok gibi dedi. Sonra gaz basmaya başladı. Gaz basan cihaza baktım, Gaz kaçağı kontrol ediliyor yazıyordu ve bir sorun çıkmadı. Gaz basıldı nihayetinde ve klima çok güzel bir şekilde soğutmaya başladı. 2-3-5 gün dedikten sonra klima yolcu kısmı sogutması baya baya düştü. Yani
 6. Balata şişmesi olabilir mi ? Benim enişte oto elektrikçi. Çok frene basarak mi gittin dedi. Şehire inerken çok hızlandıkça frene basarak indigim için ihtimal verdim ama.
 7. Bu sallantı bozuk yol olabilir evet. Ama ya diğer sorun ?
 8. Uzun süredir araç kullanıyorum fakat ilk defa uzun yola çıktım. Lastikleri kışlık lastik taktırdım. Yola çıktım ve 100 gibi bir hız ile giderken araç sağa sola sallanmaya başladı. Herkes fark etti yani. 5-10sn sürdü. Ara ara bu şekilde oldu 5 kere falan. Daha sonra hiç olmadı. 175 e kadar bastım yani sorunsuzdu. 4 saatin sonunda şehir içine girdim. Kırmızı ışığı görünce ufaktan frene dokunmaya başladım. Yaklaştıkça biraz daha bastım derken. Frene bastıkça ayağımda bir sürtme hissettim. Abs olabilir mi evet olabilir. Ama abs genelde daha ani frenlerde daha hizliyken v
 9. Hayırlı olsun. Çok sırıtmamış güzel duruyor. Lakin nedense hiç içime sindiremiyorum bunlar takmayı. Biraz bekleyip SYNC 3 taktırmayı düşünüyorum bende. En olmadı Sony nin Carplay Android Auto destekli cihazını düşünüyorum.
 10. Yurtdışından hocam. 130-140 euro civarı.
 11. Focus 3 Tit. aracımın göstergesini bende sonunda değiştirmiş bulunuyorum.
 12. Hayır katkı koymak yok. Düz motorin veriyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.