Jump to content

Burçin Denizalp

Member
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Poor

About Burçin Denizalp

 • Age 35
 • Rank
  Yeni üye

Profile Details

 • Age 35
 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  13' Focus 1.6 TDCi Style
 • Job:
  Mühendis
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bildiğim kadarıyla siyah kesin var ama griyi bilemiyorum. Sormak lazım imalatçı arkadaşa. --0 dakika sonra eklendi-- Aynen, bir daha sipariş verecek olsam siyah tercih ederdim. --4 dakika sonra eklendi-- Rica ederim. İyi oldu hakikaten, dirsek ile vites kolu mesafesi de iyi, konforlu oldu. Tek eksik, iç bölme yüzeyi kaplı değil, oraya kadifemsi ya da yumuşak lastik bir kaplama iyi olurdu. Kendim birşey yapmayı düşünüyorum.
 2. Gün ışığında durum bu şekilde. Böyle iyi ama gri ya da siyah renk de tercih edilebilir. Birkaç gündür kullanıyorum, konforu gayet iyi.
 3. Benim de tecrübem bu yönde fakat dün akşam dikkat ettim, aracım 2.3.4. Viteslerde 2000 devir civarlarında bile "bir üst vitese çıkmayı" öneriyor, bu da kafamı karıştırıyor doğrusu. Yol bilgisayarının önerilerine uysam, 1500-2300 bandında kullanmak durumunda kalacağım.
 4. Şehir dışındayım birkaç güne şöyle ışıklı ortamdan foto atacağım.
 5. Teşekkürler. Siyah daha güzel durabilir bence de. Bakayım bir ışıklı ortamdan atarım yine bir karşılaştırırız.
 6. Ek: Montaj da son derece sorunsuz oldu arkadaşlar, yuvaya cuk oturuyor, gayet sessiz ve tıkırtısız. Ne kadar dayanır, üstünde soyulmalar vs ne zaman başlar artık zaman gösterecek. Selamlar.
 7. Selamlar, 2013 1.6 TDCI Focus 3 aracım var, ikinci el olarak geçen hafta aldım. Önceki aracım 1.4 TDİ idi ve her viteste 2000-3000 devir aralığında ideal bir şekilde kullanırdım. Bu aracın 6 vitesi için optimum devir aralıkları nelerdir?
 8. İmalatçı arkadaşla anlaştık, ben ona işyeri adresimi verdim, oraya kargoladı, teslim aldığımda bir kontrol yapıp EFT'sini yapacağım. Ürün gelince fotosunu atarım buraya. --50 dakika sonra eklendi-- Arkadaşlar ürün geldi. Plastik kısmı hafif, üst kısmı yumuşak, suni deri. Plastik kısmı belli ki mevcut bölmelerin kalıbı alınarak yapılmış, ses ve titreşim sönümlensin diye siyah bantlar çekilmiş. USB yuvasına denk gelen kısımda da delik var. Henüz araca monte etme şansım olmadı ama sorun beklemiyorum. Tatmin edici görünüyor, Tavsiye ederim.
 9. Ben de youtube'daki arkadaşın ürününden bir tane satın almayı düşünüyorum ama internet alışverişlerinde güven problemim var. Ürünü teslim almadan Havale/EFT sıkıntı.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.