Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Birhan Tınkır

Member
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Poor

About Birhan Tınkır

 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  Focus 1.5 Tdci Titanium PowerS
 • Job:
  Finans
 • Gender:
  Bay
 • Age 30

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. uyarıyı aldıysan artık kamerayı bağlamaya hazırsın demektir herhangi bir kamera takabilirsin.
 2. hocam merhaba, bende ilk taktığımda aynısı olmuştu. ayarları yaptıktan sonra geri vitese alın biraz bekleyin hemen uyarı vermiyor.
 3. hocam merhaba, buna benzer bir şey benim araca da oldu. ne kapı kilitleniyor ne araç tepki veriyor öylece kaldım. foccus ile eski ayarları yedek aldıysanız geri yüklerseniz düzelir, yedek yoksa bir site vardı şase numarası ile giriş yapıp orijinal ayarları indirip foccus ile yüklerseniz düzelir. yapamazsanız özelden yazın.
 4. Hocam hem gündüz farıyla hem kısa farla yanmasını istiyorum. Sokette kontağa bağlı sürekli elektrik var mı acaba?
 5. Merhaba bu üründen bende alacağım ama gündüz farım h15 kısalar h7 , ben bunu gündüzden gelen elektriğe mi bağlayacağım yoksa kısa fardan mı elektrik alacağım? Hem gündüz farlarıyla hem kısa farla yansın istiyorum. Far soketinde direkt kontak açılır açılmaz gelen sabit bir 12 v var mı?
 6. arkadaşlar buna benzer bir sorun bende oldu, maf sensörüm arızalandı ve dışarda güneş olduğu halde eksi 20 falan gösteriyordu. maf sensörünü balata spreyi ile temizledik olmadı, kontak spreyi aldık onunla temizledik şuan 10 numara çalışıyor. maf da arıza vs varsa onu da kontrol edin derim
 7. Arkadaşlar, semih beyin paylaşımları sayesinde sync 2 cihazın versiyonunu güncelledim, navigasyonu aktif hale getirdim. Bu forum daki herkes birbirine yardımcı oluyor, bir yardım veya destek için forumda para isteyen görmedim. Navigasyon haritası için rus siteleri var yaklaşık 30 gb boyutu var, türkçe dil desteği de var. Google aratırsanız kolayca bulabilirsiniz
 8. hocam forscan da nasıl bilmiyorum ama focccus da 147. sırada Audible Mislock Feedback kısmını Unknown yapıp maneul olarak 03 yazarsanız kapıyı kilitlediğiniz zaman dıt şeklinde tek korna ile bildirim yapıyor.
 9. bütün bytelari denedim ama yine olmadı, ana sıfırlamayı da denedim yine olmadı bende mi sorun var sync2 de mi
 10. Dediğiniz gibi diğer seçenekleri de denedim ama hiçbir şekilde çalışmadı. 9 yapınca park sensörü çalışıyor ve ekrana sensör simgesi geliyor. Sync 2 versiyonum sizin navigasyon için paylaştığınız yazılımdaki son versiyon. --1 dakika sonra eklendi-- 0 dan başlayarak bütün byte ları denesem mi? Yada focccus ile denesem?
 11. belirttiğiniz gibi 9u B yaptım ekran görüntüsü ekte, eski haline getirdim
 12. Dışarı çıktım şimdi, yarım saate aracın yanına gidip çekeceğim
 13. Forscan ile apimden dediğiniz gibi 2 byte ekledim, geri vitese taktığımda ekranda hiçbir tepki olmuyor, park sensörünün görüntüsü de kayboldu:)
 14. merhaba. Bende gönderdiğin link ten satın aldım ve sorunsuz çalıştı. Bir sorun olursa satıcı iade alıyor zaten
 15. Geri vitese taktığımda sync 2 cihazı apimde yaptığım değişiklik ile R ye yani geri vitese taktığımı anlayacak ve kamera da elektrik olduğundan aktif olacak çalışacak ve ekrana görüntü gelecek

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.