Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Makyajlı Ford Kuga (Spyshot)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben içerden bahsediyorsun diye anlamıştım.
 Fotoğraflarda iç bölüm yok ki.. ya da bende mi çıkmıyor? o yüzden iç ile alakalı bir yorum yapamıyorum.. örtünün altından göründüğü kadarıyla bana courier'i anımsatıyor... :yeah:  
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Artık bununda içi dışı belli sayılır gerçi içi C-max ile aynı olacak da :D Dış far detayları ve ızgara vs vs

Almanya Fuarında tanıtılmaz sanmıyorum ama ancak o zamana yetişir Tiguan için, Ford atak yapmalı uyumadan. En azından tanıt zaten 6-7 aydan evvel üretmez.

2017-ford-escape-spy-shots-014-1.thumb.j2017-ford-escape-spy-shots-015-1.thumb.j2017-ford-escape-spy-shots-016-1.thumb.j2017-ford-escape-spy-shots-013-1.thumb.j2017-ford-escape-spy-shots-012-1.thumb.j2017-ford-escape-spy-shots-017-1.thumb.j

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
34 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Yananlar led, zaten var onlar. Diğerlerinin tipi de led'e benzemiyor değil :D Bilemiyorum.

evet evet yananlar led'de ben asıl gerçek farları demek istedim... Bana led gibi geldi vallahi :) inşallah diyelim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen said:

evet evet yananlar led'de ben asıl gerçek farları demek istedim... Bana led gibi geldi vallahi :) inşallah diyelim...

308 almayacan mı abijim? sana ne kuga'nın led farından :) 

...şaka bir yana ön göğsün elden geçmesi hoş oldu, CMax'ta uygulanan başarılı iç tasarım Kuga'ya yakışacaktır.

Keşke 1,5TDCI'nin yanına PS'de koyabilseydik ... pıFF

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Kaan Yagizer said:

308 almayacan mı abijim? sana ne kuga'nın led farından :) 

...şaka bir yana ön göğsün elden geçmesi hoş oldu, CMax'ta uygulanan başarılı iç tasarım Kuga'ya yakışacaktır.

Keşke 1,5TDCI'nin yanına PS'de koyabilseydik ... pıFF

ne o trip mi atıyorsun bana ? :P

gelmeli, etrafımdaki herkes KUGA'dan bahsediyor ama otomatik düşük hacimli dizel motorda otomatik olmayınca yançiziyorlar... Keşke gelse.

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Mert Yürüyen said:

ne o trip mi atıyorsun bana ? :P

Ne tribi yaw ... ama 308 diyorsun ... 3-0-8 yaaa ... off yaaa. :rocks: 

...gerçi acaip eğleniriz, o ayrı.

Etrafta "Stockholm Sendromu" çekip dolaşanlar klübüne katılırsın. 

...zaten bize saracak mevzu lazım.

(bkn.Pazartesileri araba bende, salı- çarşamba- perşembe serviste ... cuma alıp biniyor, cumartesi çekici ile gönderiyorum ... ama Pazartesileri araba bende ... muHAHAHAHA

...Fransız arabası dedi adam yaW ...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Kaan Yagizer said:

Ne tribi yaw ... ama 308 diyorsun ... 3-0-8 yaaa ... off yaaa. :rocks: 

...gerçi acaip eğleniriz, o ayrı.

Etrafta "Stockholm Sendromu" çekip dolaşanlar klübüne katılırsın. 

...zaten bize saracak mevzu lazım.

(bkn.Pazartesileri araba bende, salı- çarşamba- perşembe serviste ... cuma alıp biniyor, cumartesi çekici ile gönderiyorum ... ama Pazartesileri araba bende ... muHAHAHAHA

...Fransız arabası dedi adam yaW ...

hahaha, çok acımasızsın Sir :) 

bana gelmez böyle araba, muhabbet sohbet ve kendimizde arabayı kurcalamak dışında fazla servise sokmamalı beni... her serviste bir Kaan Yağızer yok malum ^_^

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.