Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.5 Tdci Powershift Yakıt Tüketim Değerleri

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

100 Tl ile İzmir şehir içi.Ortalama hız 34 km.Genelde tek kullandım arada bir 2-3 yolcu oluyordu.Sabırlı ve ekonomik sürüş değerlerim.

abi sen ve araban gerçek olamaz... rica ederim üyeliğini iptal et  :smiley2k:  (bknz. kıskançlıktan geberen pw benzinli sahibi)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi sen ve araban gerçek olamaz... rica ederim üyeliğini iptal et  :smiley2k:  (bknz. kıskançlıktan geberen pw benzinli sahibi)

:D Dostum önceki 2001 benzinli focusumdan sonra bu değerleri görmek beni de çok şaşırtıyor,o yüzden anlayabiliyorum seni.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D Dostum önceki 2001 benzinli focusumdan sonra bu değerleri görmek beni de çok şaşırtıyor,o yüzden anlayabiliyorum seni.

Diyorsunki cok iyi bir insan olursan belki bir gun sende dizel powershifti gorebilirsin :)

Gule gule bin abi :) daha 4 lere inecek o ortalama...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 km ortalama benim konya daki hızım.. 32-34 arası her ay depoyu doldurmaya gittiğimde, yani buna tam ş.içi denmez.. karma demek daha doğru..

bende 1.0 la 5.8 yakıyorum hatta 2 gündür 5.7, klima açınca 6 ya çıkar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

%80 uzun yolda, ilk 1000 km 110-130 km/saat hız aralığında geriye kalanı 90-110 km/saat aralığında, zaman zaman kısa süreli deneme amaçlı 160-170 lere çıkılarak yakalanan yakıt tüketim değeri: 4.8 lt/100 km. Resim de koyacaktım ama bilemedim.

İsa tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.