Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Modifiyede Focus Mk.3 üzerine ilk denemeler ABD'den

Önerilen Mesajlar

Geçtiğimiz günlerde ABD Las Vegas'ta yapılan SEMA modifiye araç fuarında en azından Amerikalıların Mk.3 modifiyesine el atmaya başladıkları görülüyor.

Hatta S2000 standardına yakın ralli ve tur aracı prototipleri bile hazırlanmaya başlamış gibi buna pek bir sevindim.

çoğu benim zevkime göre fazla Amerikanvari ve maymun olmuş görünümde ise de ilham verebilir, göz atın bakalım ne diyeceksiniz.

Resimler: http://www.motortren...s/photo_01.html

Makale: http://www.motortren...012_ford_focus/

Mesela bu Bora'nın menşur şeker kırmızısına rakip olabilir (zor ya neyse)

Ford-Focus-Steeda.jpg

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Loder'i unutmuşum, o zaman bir zahmet başlığı "ilk" değil de "bazı denemeler" diye değiştirelim...

Aslında herkeş şu anda aracı tartmakla meşgul. Bir iki boya ve fiber oyunu dışında elle tutulur bir şey yok.

Hele bir ST çıksın modifiye piyasası canlanır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle

Zaten ona da az kaldı...

özellikle sizin araca ST Bİ-XENON ları takalım..Sürmeli içleri ...X gibi açık renk değil...Ben ilk siyahları beğenmiştim..Bi baktık ki ford oyuna getirdi bizi..Sürmeliyi ST'de sundu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siyah farın nesini seversiniz bilmemki...Varmı ışıl ışıl yanan Bİ-XENON far gibisi ya...Bu arada Cem abimiz iltifat etmiş,o ilk baştaki şeker kırmızı modifiye benim arabayı ezer geçer, Allahtanki ben modifiyeli arabadan nefret ederim...Ben orjinalciyim,hiçbir şey orjinal arabanın yerini tutamaz....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aerodinamik özellikler açısından diyorsanız tabi, bu tasarım daha aerodinamik, Fakat görsellik olarak güncel ön tasarım daha karizmatik geliyor bana. Tabi zevkler farklı olabilir. Focus 3 teki sis farlarının konumlandırılması bana Megane II RS i hatırlatıyor ki ben o aracın ön görüşünü çok beğenmişimdir hep. Bu durumdan bir sıkıntı duymuyorum. Panjura da alıştım galiba, eskiden olsa başında durur yarım saat, bir saat izlerdim arabayı, (Europa'yı aldığımızda izliyordum, kaynak bizzat kendim yani :) ) şimdi dışarıda duruyor. İnanın arka kapılarda twiter varmı yok mu dün gece arabanın 6 hoparlörlü olduğunu öğrenince gidip baktım meraktan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.