Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-Max Geri Görüş Kamerası

Önerilen Mesajlar

merhabalar benim c-maxe allahın ıznıyle aldıktan sonra bu 2 videoda olduğu gibi bir kamera takılabilirmi ??

ORTA KONSOLDAKİ EKRANA DİKKAT

Benim arabaların ekranları ve tüm içi ekranlar falan aynı yani takılabilir o renkli büyük ekranlı göstergedeki ekran ile benim orta konsoldaki ekran aynı ve renkli mantıken bağlanabilir ama bilmiyorum :) yardımlarınızı eğer bulursanız linklerini ve tel numaralarını verirseniz çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi şöyle ki,

O ortadaki ekran sizinkinden farklı ama..

Eğer siz derseniz ki yeni parti c-maxlar orta konsol ekranı değişti!!!! öyle bir konuşma olmuştu..

Bak o zaman orjinal ford parçaları ile olabilir..plaka üstlüğü değişecek kamera eklenecek vs..

o ekran eskisi gibi gelirse ekranı da değiştirmek gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani büyük ekranlı göstergelerde bora beyin arabasındaki gibi renkli ekran sadece o ekranı çıkarıp benim c-maxe takmışlar 2. videoda tam kamera yı gösterirken durdurun altta yazılar yazıyor benim tuşlarla o yazılar tam uyumlu ben zaten raadyo telefon falan sonra onları arama fm falan diye hep o tuşlarla yapıyorum benimki 2012 olacak belki böledir sony li falan işte :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi şöyle 3 çeşit ekran var..

Benim bilgim renkli ekran teknik olarak kamera takarsak destekler..

Siz aracı alın grafiklerden belli olacaktır..Bakarız o zaman (ki muhtemel yeni şekilde olacak)

Sizin araç bu iç'e sahip

321373fa.jpg

Açık halide şöyle ise renkli ekrandır

pa280109.jpg

buda ekstra resim olsun

http://img201.images...27/pa280112.jpg

Yani eğer kamera bu ekranı desteklerse olur...Birde navili ekran var 5.0 inc...Bence muhtemel bunada olacaktır..Bakarız daha sonra

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim motor kapalıyken yani içinde otururken aynı böyle o ekrandaki 5-6 tane ye yakın küçük dikdörtgenler hareket ediyor sağa sola arabayı çalıştırdığımdada dikdörtgenler flu olup böyle hıp hızlı uçuyorlar :D yok oluyorlar radyo geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup c-maxdeki sonyli ekran aynen böyle ...Ancak 4.2 inç...Kamera destekliyor diye biliyorum...Yalnız kamera sistemi nasıl entegre edilir bilmiyorum...Fakat bence kamera çok gereksiz anlamsız,sensörler zaten çok iyi ve yeterli...Ekran grafik ekran olduğundan çokda başarılı yaklaşım açılarının gösterimi falan...Ford dab navigasyon ekranı ise 5 inç...bu diil yani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oley beee :D sağolun yakup bey çok yardımcı oldunuz ekran için bayram sonrasını bekliyorum açılsın yedek parçayı arıcam otosandan renkli tft ekranlı gösterge panelini satın alıp taktırtıcam bana yedek parçada var dedi ford direk hattı siz otosanda olduğunu ve fiyatının 2.000 tl olduğunu nereden öğrendiz ? bora bey benim alete boynu bükük desede benimkinin içi güzel içi :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.