Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oyun Şimdi Başlıyor! 1.5 Dizel Powershift Otomatik [Lansman]

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bugün dizel otomatik lansmanı var, 23-24 Mayıs gibi en yakın bayiinizde test sürüşü yapabileceksiniz. Otosan'ın lansman sırasında söylediklerini ve mekanı göreceğiz bu başlığımızda. Bununla birlikte C-MAX'in Türkiye detaylarını da alacağız.

BP56wQI.thumb.jpg.b52965d58ae805ab29282c

Kuzular dizilmiş

uKVWrxg.thumb.jpg.a648dbe4a29a9d9b8793abdaRe2MY.thumb.jpg.01b7ea14c161a1fecaf554xr8Sg26.thumb.jpg.ee261dce7ff8202b48a156arTbafG.thumb.jpg.5facda950b6cd334e01fe4BccKGQr.thumb.jpg.04f956064c8bcec3ccb3d3

NOT: 1.5 tdci manuel en geç 2016 model olarak en erken Ekim 2015 gibi ülkemizde satışı başlayacak.

qI0ay6P.thumb.jpg.9a5418a1611ac7f9e2c198

Karşılaştırmalı Mayıs fiyatları

8k0iKAC-2.thumb.jpg.eba18264133d0ba1a546

Sahip olma maliyeti

4bZYyaJ.thumb.jpg.d846baa2e42c0abf912220

Kıyas

UwXYYrT.thumb.jpg.396c5caeb5bf66cb4d93b8

C-MAX VE GRAND C-MAX
7gDdedC.thumb.jpg.cbe3dffb37d727b7c6de33

Fışşşkıyesi gizlenmiş c-max

2MLHQA0.thumb.jpg.09b5f5a52a971eb78cb7d3tOGi68y.thumb.jpg.66ff3a88a48aa477107195
1.5 Ecoboost 182 ps otomatik bekleyenlerden müjdemizi isteriz!

Xmnp7Bb.thumb.jpg.9ce3dc1e3ed22de4d05176P6uSsHY.thumb.jpg.b79a6331af26e9b6ae0ebb

v2HmSXO.thumb.jpg.bc8a45816e86ad30d89675RjXKPGn.thumb.jpg.d26d12229e78dfd5853d39eDsx6FU.thumb.jpg.563db8b317e8c8742acaea

Mekan'dan -Castrol Sponsor-

DWc9n3c.thumb.jpg.85adf78f685b92906b82e4LV8ZvmT.thumb.jpg.0314a88c712c7ba3af9d1aPQQjfNE.thumb.jpg.2bf24e4be6a84ec7d4887d
  • Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup eline sağlık... çok net, tertemiz bilgilendirme yine...

süper oldu ya, sanki alacakmışım gibi seviniyorum bu pws dizel focusu görünce. sloganda süper olmuş "oyun şimdi başlıyor"... bravo valla, kağıt üstünde rakipleri gömüp geçiyor (300nm çok iyi!) eminim pratikte de aynısı olacaktır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilgiler için teşekkürler..

Otosanın focus deyince 4 kapı düşünüp jetta ve fluence ile karşılaştırması midemi bulandırıyor. Hey bu sınıfın adı golf segmenti bir zahmet HB focusu golf ve astra ile de karşılaştırmayı düşünebilir misiniz acaba? 

Cmax için 1.5 EB A/T değil de 1.5 tdci powershift müjde olur... 1.5 tdci PS kesin değildi diye hatırlıyorum. Burada Q4 için müjdelemişler. Ciddi bir atak yapabilir. Otosan sanırım HB focus yerine Cmax satmayı daha çok tercih ediyor. 

Direksiyonda kulakçık var mı ? vites topuzundaki + - kalkmış galiba..

1.5 EB A/T focus HB olarak belki satılır ama Cmax müşterisi bakmaz bile ..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

function newCar($make, $engine, $segment, $transmission) {
if ($engine != '2.0'){
return FALSE;

if ($make == "Ford" && $transmission == "IB6" && $segment == "D") {
return TRUE;
}
else if ($make == "VW" && $transmission == "DSG" && $segment == "C") {
return TRUE;
}

else {
return FALSE;
}
}
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

function newCar($make, $engine, $segment, $transmission) {
if ($engine != '2.0'){
return FALSE;

if ($make == "Ford" && $transmission == "IB6" && $segment == "D") {
return TRUE;
}
else if ($make == "VW" && $transmission == "DSG" && $segment == "C") {
return TRUE;
}

else {
return FALSE;
}
}

Bunlar ne pws çalışma kodları mı.... :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar ne pws çalışma kodları mı.... :blink:

Yeni araba alacak olsam kafamda bu kod çalışır, sonucunda 2 litre ford D segmenti manuel şanzımanlı yada 2 litre vw c segmenti dsg şanzımanlı araba çıkar. Gerisi beni bozar, aslında bu formülle yeni araba almaktan kurtarıyorum kendimi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hey bu sınıfın adı golf segmenti bir zahmet HB focusu golf ve astra ile de karşılaştırmayı düşünebilir misiniz acaba?

uzunluğa değilde sınıfına bakılmaz mı hocam? hepsi C sınıfı

hele ağırlıklarına bakacak olursak, golf ayrı(1200kg), focus-jetta bir ayrı grup(1300 kg), astra daha da ağır(1400kg) ama hepsi C sınıfı..bakım, parça fiyatlarıda sedan, hb farketmiyor..

yada cümlenizi ben yanlış mı anladım

@Yakup Çağatay,

link meslesine gelirsek, başka forumda linkler silinyor malesef araya **** atıyorlar. link çalışmaz hale geliyor.. bazen arada bir yere - koyuyorum ve tireyi kaldırın diyorum, yada focus-forum dan alıntıdır yazıyorum, silen olmuyor

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hele ağırlıklarına bakacak olursak, golf ayrı(1200kg), focus-jetta bir ayrı grup(1300 kg), astra daha da ağır(1400kg) ama hepsi C sınıfı..bakım, parça fiyatlarıda sedan, hb farketmiyor..

Onu demiyor ama cenk abinin atladığı konu şu; bu sunum filo için hazırlamış hb ile işleri olmaz malum.

Bizim için değiller özetle.

Teste gelen herkese hediye.

6a3bafef66c59521811eeb244f0b4d5a.jpg

@Yakup Çağatay,

link meslesine gelirsek, başka forumda linkler silinyor malesef araya **** atıyorlar. link çalışmaz hale geliyor.. bazen arada bir yere - koyuyorum ve tireyi kaldırın diyorum, yada focus-forum dan alıntıdır yazıyorum, silen olmuyor

Abicim o sadece Dh'ın işgüzarlığı. Sizde site ismini Eşek kadar yazarsınız olduğu kadar onlarla muhatap olmaya gerek bile yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus-forum dan alıntı yazıp, insanlar google a "focus forum" diye aratınca ilk sonuç bizim forum :)

1.0 başlığına yazmaya çalışıyorum dh de, elbette bir amaç da buraya eleman kazandırmak, koskoca focus öyle sığ bir başlıkta takip edilemez.

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Link vermeniz kâfidir. Bu işin doğrusu bu sormanıza gerek yok. Gizli değil bunlar sadece alıntıdır kelimesinin hiç bir anlamı yok bunu anlatmaya çalıştım.

Hocam Mehmet abi anlamis ne demek istedigimi.

Lanet Dh de sansur koyuyor FocusCluba o yuzden bu soruyu sordum.Yoksa tabiki link vereyim zaten herkese acik,isteyen bakar ama ***koyuyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.