Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone G Flex

Burak Çınar

Önerilen Mesajlar

Eğirildikte sonra siyah zemindeki beyazlık olması normal. Eğilmeden önce olsaydı şaşırabilirdik evet.

Toto cebinde çizecek bir şey yoksa, çizilmemesi normal. Çizik olmaması düzgün kullandığın anlamınada gelmez ha.

Sen şimdi bende bi sorun yoktu alet ısına ısına eğrildi mi diyosun?

O metalin nebzen düşük sıcaklıklarda eğilebilme şansı olduğunu pek sanmıyorum. Eğer ısına ısına eğildi diyorsan sen o telefonu nasıl tutabiliyordun diye sorarım sana.

Bırak tatava yapmayı ;)

Geceden şarja taktım.. Sabaha bu kadar eğrilmiş buldum ki zaten ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geceden şarja taktım.. Sabaha bu kadar eğrilmiş buldum ki zaten ;)

Geceden şarja bırakmışsın sabaha kadar dahada eğrilmiş buldun. Daha önceki eğriliğini açıklamıyor bu.

Bir de daha çok eğrileceğini tahmin edip öncesi fotoğrafını çektin herhalde ;)

Lennnnn

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam da ucuza İphone kapatma arayışındayken iyi geldi bu...

Alıcam bi LG G3, vurucam kırbacı, :D

Böyle bişeyle karşılaşırsam gerçekten üzülürüm.

Bence tüketici hakem heyetine git.

İPhone un büküldüğüne dair bir iki haber bul, haber çıktılarını dilekçenin arkasına ekle, git paranı al, sonra tekrardan ayfon alırsın... :D

Bi de acaba elinle tersine şiddet uygulasan ve düzeltmeye çalışsan sonuç ne olur ki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende iphone'cu idim , iphone 5s'e kadar kullandım ...  sonra 6 plus'a bakmaya gittim ... telefoncuda elimde 6 plus bakarken dedim bunun gerçeğini görebilirmiyim ; adam dedi elindeki gerçek ; ben dummy(maket) zannettim ... 

Hayatımda android kullanmadığım ve içimde hep ios iyidir mantığıyla ; 6 plus'ı beğenmediğim için android telefon baktım baya uzun bir süre ... Lg g3 çok narin geldi , en sonunda acaba diyerek samsung note4  aldım , birdaha da hayatta iphone'a para vermem ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaba et diye tabie ettigimiz bolgede telefon tasima isi hala bitmedi mi ya? Ben en son 2001 kışında buzda kayip telefonun sag lobda mor iz birakmasi olayiyla karsilasinca birakmistim o isi..

Demek ki Burak'in da telefon egmesi gerekiyormus..

Sonuc olarak gecmis olsun.. Can sıkıcı, cuzdan yorucu bi is..

Malbda yalan mulk de yalan var biraz da sen oyalan.. Takma kafaya..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hahahahha [emoji4] Yazdığım gibi tamamen konuyla ilgili örnek olarak verilmiştir[emoji4]

Hadi serdar uzak diyip sallamadın.Peki benim burayı okumayacağımı mı düşündün Abey. Avukat Beeeğ Bekir abiye SEN BİTTİN yazsam ceza alır mıyım?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.