Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Talihsiz Kaza

Kutluhan A.

Önerilen Mesajlar

@Kutluhan A., Geçmiş olsun kardeşim. Mahkeme falan hiç uğraşma ne kafanı yor ne paranı harca. Bende focusumla 3 kaza yaptım. Aldığımız fiyatın yaklaşık 10.000 lira altına sattık. Ama gel gör ki tecrübem arttı. Benim de babamın arabasıydı. üzülüyolar tabii. ama canın sağolsun diyip nasihat etmekten öteye geçen bi şey olmuyor. Değer kaybını çok dert etme. Canın sağolsun :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Kutluhan A., Geçmiş olsun kardeşim. Mahkeme falan hiç uğraşma ne kafanı yor ne paranı harca. Bende focusumla 3 kaza yaptım. Aldığımız fiyatın yaklaşık 10.000 lira altına sattık. Ama gel gör ki tecrübem arttı. Benim de babamın arabasıydı. üzülüyolar tabii. ama canın sağolsun diyip nasihat etmekten öteye geçen bi şey olmuyor. Değer kaybını çok dert etme. Canın sağolsun :yeah:

Teşekkür ederim abim. Yapılacak bir şey yok zaten artık. Hayatta normal yoluna girdi arabanın tamirine başlanmış evde de konu açılmıyor artık benimde kafam rahat zaten yapılacak bir şey yoktu. Zaten değer kaybı şuan için önemli değil yürüyende motorda zarar olmadığından elden çıkartmayı düşünmüyoruz. Tekrar teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.