Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Atiker Gold Obd'li Hakkında

Rıdvan Kargın

Önerilen Mesajlar

15 dakika önce, Servet Ö. said:

4. Enjektorun orada bir islaklik var? Montajdan mi yoksa kacak mi var?

Arabasina LPG taktiran neredeyse her arac sahibi ilk zamanlarda hep mutludurlar. Fakat zaman gecip her sorun acaba LPG den mi diye soru isaretleri dogurdugunda "taktirdik ama" cumlesini kurduruyor. Umarim sizin arac hep canavar gibi olur.

Not: Ne kadanda pis bir motor :)

Bu temiz hâli ? fotoğraf çekmeden biraz silmistim nemli kalmış olabilir. Samimi temenniniz için tesekkur ederim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Değerli arkadaşlar yakın zamanda İzmir yolculuğum olacak,  tüketim değerlerini o zaman yazacağım demiştim. İlk olarak depo 32.5 litre lpg aldı ve bununla 40 kilometresi şehir içi olmak üzere toplamda 414 km yol yaptı. İkinci depo 32 litre lpg aldı ve tamamı uzun yol 110-120 km hız ile 460 km yol yaptı. Bu arada ilk depo ipragaz ikinci depo shell gaz ile doldu. Shell gazın performansı daha iyi geldi bana. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Ahmet Altınalan said:

Değerli arkadaşlar yakın zamanda İzmir yolculuğum olacak,  tüketim değerlerini o zaman yazacağım demiştim. İlk olarak depo 32.5 litre lpg aldı ve bununla 40 kilometresi şehir içi olmak üzere toplamda 414 km yol yaptı. İkinci depo 32 litre lpg aldı ve tamamı uzun yol 110-120 km hız ile 460 km yol yaptı. Bu arada ilk depo ipragaz ikinci depo shell gaz ile doldu. Shell gazın performansı daha iyi geldi bana. 

yakıt değerleri gayet iyi bence, benim yakıt değerleri de sizinkine yakın. ama aygaz ile yaptım genellikle yolculuğu. ipragazdan hiç memnun kalmadım, bp normal aygaz ise gayet iyi. siz de bi aygaz deneyin ;) ben de shell gaz deneyeceğim.

Mustafa Karaca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Mustafa Karaca said:

yakıt değerleri gayet iyi bence, benim yakıt değerleri de sizinkine yakın. ama aygaz ile yaptım genellikle yolculuğu. ipragazdan hiç memnun kalmadım, bp normal aygaz ise gayet iyi. siz de bi aygaz deneyin ;) ben de shell gaz deneyeceğim.

Katkılı olduğu için aygaza karşı biraz önyargılıyim. Ama denemekte fayda var. Tavsiyeniz için tesekkur ederim?. Bp ve pogazi deneyeceğim bir de. İkisinden de genel olarak memnun kullanıcılar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ahmet Altınalan said:

Katkılı olduğu için aygaza karşı biraz önyargılıyim. Ama denemekte fayda var. Tavsiyeniz için tesekkur ederim?. Bp ve pogazi deneyeceğim bir de. İkisinden de genel olarak memnun kullanıcılar. 

katkılı iyi mi kötü mü bilmiyorum ama KOÇ'a güvenim tam :) pogaz da denemedim hiç aslında total denemek istiyorum onun hakkında da iyi yorumlar duydum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 dakika önce, Mustafa Karaca said:

katkılı iyi mi kötü mü bilmiyorum ama KOÇ'a güvenim tam :) pogaz da denemedim hiç aslında total denemek istiyorum onun hakkında da iyi yorumlar duydum.

Benim opet'le ilgili pek iyi anılarım yok o yüzden benzini de shellden alıyordum. Evet total gazi da övüyorlar. Deneme yanilma yoluyla en iyiye ulasacagiz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Atiker Gold takılı 2015 Focus Trend X'im ile 02 Temmuz - 19 Temmuz 2016 tarihleri arası toplam 4200 km,

Güzergah 

Eskişehir-Çanakkale-Eskişehir

Eskişehir-Ankara (Ankara bol şehir içi)

Ankara - Turhal - Niksar - Ünye - Rize (Bolca Şehir İçi) - Artvin

Dönüş ; Artvin - Samsun - Ankara - Eskişehir 

Toplam : 710 Tl Lpg (Lpg litre fiyatı en yüksek 2.45 tl Çanakkale :angry: , en düşük 1.90 tl Kırıkkale :pist:)

Çok şükür bir sıkıntı yaşamadan kazasız belasız gittik geldik, performans ve yakıttan gayet memnun kaldım düşünen arkadaşlar için faydalı olur umarım.

Bu arada baldızı da evlendirdik enişte olarak gelin arabası olmak da bizim yavruya düştü süslenince dahada bi güzel oldu....

20160712_190547.jpg

20160712_190621.jpg

Volkan Kı. tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhaba bende 2014 trend x focus HB aracıma atiker gold taktirmayi düşünüyorum ve düşündüren konu ise kapalı garajda duruyor aracim ev içerisinde odayı garaj yaptım bir sıkıntı olur mu diye düşünüyorum.bilgiler için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Emir Öztürk yazdı:

Merhaba bende 2014 trend x focus HB aracıma atiker gold taktirmayi düşünüyorum ve düşündüren konu ise kapalı garajda duruyor aracim ev içerisinde odayı garaj yaptım bir sıkıntı olur mu diye düşünüyorum.bilgiler için teşekkürler

Emir Bey galiba endişeniz olası bir gaz sızdırma. Meraklanacak bir durum yok. Lpg montajından sonra sizdirmazlik kontrolü yapılıyor zaten. Daha sonraki süreçte ise (Allah göstermesin) herhangi bir kaza durumu veya aracın altını surtme durumu olursa tekrar kontrol ettirebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 dakika önce, Ahmet Altınalan yazdı:

Emir Bey galiba endişeniz olası bir gaz sızdırma. Meraklanacak bir durum yok. Lpg montajından sonra sizdirmazlik kontrolü yapılıyor zaten. Daha sonraki süreçte ise (Allah göstermesin) herhangi bir kaza durumu veya aracın altını surtme durumu olursa tekrar kontrol ettirebilirsiniz. 

Katilmiyorum. (Bu marka ozelinde degil baska marka takili) Abimin aracinda gaz kokusunu farkedip takilan servise gitti. Her yerinde gaz kacagi varmis. Sove sove tum tesisati gozden gecirtmistim. Farketmesek ne olacakti, zehirlenecek miydik, arac infilak mi edecekti? Baska bir durum mu olacakti bilemiyorum. Kisacasi LPG biraz daha tehlike arzediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Servet Ö. yazdı:

Katilmiyorum. (Bu marka ozelinde degil baska marka takili) Abimin aracinda gaz kokusunu farkedip takilan servise gitti. Her yerinde gaz kacagi varmis. Sove sove tum tesisati gozden gecirtmistim. Farketmesek ne olacakti, zehirlenecek miydik, arac infilak mi edecekti? Baska bir durum mu olacakti bilemiyorum. Kisacasi LPG biraz daha tehlike arzediyor.

Endişeniz tam olarak nedir o zaman? Ben ihtimal üzerine yazmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.