Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Dijital Hız Göstergesi

Enes Ç

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

@Gürkan ÇakıroğluBiliyorum çözer de ekran değişmesi lazım.1000 tl civarı masrafı çıkar diye düşünüyorum.Ama bu videoda ki hikaye bence hareket halinde görüntü yok.Hız sabitleyici ekranı normalde üst tarafta çıkıyor.Bunlar aşağı çekmişler sadece..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
21.03.2019 - 16:17 tarihinde, suat coşkun yazdı:

@Gürkan ÇakıroğluBiliyorum çözer de ekran değişmesi lazım.1000 tl civarı masrafı çıkar diye düşünüyorum.Ama bu videoda ki hikaye bence hareket halinde görüntü yok.Hız sabitleyici ekranı normalde üst tarafta çıkıyor.Bunlar aşağı çekmişler sadece..

hareket halindeki videosu da mevcut bir yolu var muhakkak tecrübeli arkadaşlar bu işi çözerler diye düşünüyorum.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
21.03.2019 - 16:17 tarihinde, suat coşkun yazdı:

9 dakika önce, Ümit.Çakır yazdı:

hareket halindeki videosu da mevcut bir yolu var muhakkak tecrübeli arkadaşlar bu işi çözerler diye düşünüyorum.

Yapmak mümkün evet. Bunun için yazılım yüklenmesi gerekiyor göstergeye.

Göstergeyi masaüstünde çalıştıracak sistemi kurmak ve uygun yazılımı yüklemekle basitçe halloluyor...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
23 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Göstergeyi masaüstünde çalıştıracak sistemi kurmak ve uygun yazılımı yüklemekle basitçe halloluyor...

Şuraya zehri bırakıp gidiyim. İnanmayan @Yahya Akman da inansın artık.

4 lü ekranda digi hız???

IMG-20190322-WA0068.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
28 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

@Gürkan Çakıroğlu abi nasıl bir işlem gerekiyor o yazılımı nasıl buluruz??

Ümit.Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
51 dakika önce, Ümit.Çakır yazdı:

@Gürkan Çakıroğlu abi nasıl bir işlem gerekiyor o yazılımı nasıl buluruz??

Örneğin; dijital hıza sahip Mca Focus göstergenin yazılımını okuyup Mk3 Focus  göstergeye yazıyorsun ve bunu masaüstünde yapıyorsun. Öncelikle soket vb sistemini kurmak ve pc bağlantısına sahip olmak lazım. Yazılımı bulmak için yabancı forumlara bakmak lazım, sonuçta bunu yapanlar da yurtdışına bakıp yaptılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Örneğin; dijital hıza sahip Mca Focus göstergenin yazılımını okuyup Mk3 Focus  göstergeye yazıyorsun ve bunu masaüstünde yapıyorsun. Öncelikle soket vb sistemini kurmak ve pc bağlantısına sahip olmak lazım. Yazılımı bulmak için yabancı forumlara bakmak lazım, sonuçta bunu yapanlar da yurtdışına bakıp yaptılar...

Modifiyeli eml327 kablosu var dün akşam foccus programinda 3.5 kasa araçtaki Ipc sekmesindeki 

DE04: 07040302

DE22: FFFFF747

DE15: FCF7FFFF

DE10: FFFFFF9F

DE13 FFFEFFFF

Değerlerini 3 kasa focus a yazıp write dedim kayıt ettim hicbir değişiklik olmadi farkli bir işlemde gerekiyormuydu bilmiyorum. 

Ümit.Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
57 dakika önce, Cankut Bulut yazdı:

@Gürkan Çakıroğlu Abi benimde bir sorum olacak. Focus 3 Mca style donanıma, titanium donanımdaki büyük ekranlı digital göstergeyi taktığımızda meevcut kilometreyi yeni ekrana aktarabiliyo muyuz?  Şimdiden teşekkürler..

Evet kolaylıkla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.