Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bluetooth Ile Konuşma

Özkan Ceylan

Soru

Merhaba bi sorum olacaktı 2011 1.6 ecoboost focus 3 aracim var bluetooth ile konuşma yapıyordum başlarda sorun yoktu sonra bluetooth ile müzik dinlemeye başladım hala da dinliyorum bi problem yok ancak artık konuşma yapamıyorum ekranda gözüküyor arama müzik kapanıyor ama ne ses geliyo nede gidiyo ayarlarında bi sıkıntı var sanırım bunu nasıl düzeltebilirim şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba bi sorum olacaktı 2011 1.6 ecoboost focus 3 aracim var bluetooth ile konuşma yapıyordum başlarda sorun yoktu sonra bluetooth ile müzik dinlemeye başladım hala da dinliyorum bi problem yok ancak artık konuşma yapamıyorum ekranda gözüküyor arama müzik kapanıyor ama ne ses geliyo nede gidiyo ayarlarında bi sıkıntı var sanırım bunu nasıl düzeltebilirim şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar

Müzik telden degilde başka bir yerden çalarken konuşabiliyomusunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şuan hiç bi türlü konuşma yapamadım bide ilginç bişi ile karşılaştım bn telefondan müziği deezer yada spotify gibi programlardan dinliyorum genelde telefondan herseyi kapatmama rağmen müzik çalıyor anlamış değilim

Özkan Ceylan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Telefonunuza bu ara güncelleme geldi mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yok gelmedi ama telefondan kaynaklida olabilir belki başka tel ile denemedim bi de resetleme işlemini nasıl yapıyoruz.

Ünite'den telefonunuzu silin bakalım. Klavuz'da detayları olmalı

Akü kutup başlarını söküp takmanız yeterli ama teyp şifresini biliomusunuz 

Focus 3'de böyle bir şifreye ihtiyaç yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Böyle bir sorunla bende karşılaşmıştım ve sorun telefon kaynaklı çıktı, başka bir telefondan denediğimde sorunsuz çalıştı ve çözüm olarak telefon değişti :)

Not: Servis teybin sökülüp bakılması yada servisine gönderilmesi gerektiği teşhisini koymuştu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bende de bluetooth bağlantı kesilme sorunu halen devam ediyor. Arabadan ve telefondan kaldırıp tekrar ekledim sorunu çözmedi. Biraz araştırınca android 4.1.2  ve 4.3 bazı telefonlarda bu tür arızaların olduğunu buldum. Çözüm olarak fabrika ayarlarına dönülmesi söylenmiş o da olmazsa cyanogenmod a geçiş yapmayı deniycem (telefon s3)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.