Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Ön takımlardan ses geliyor.

Ahmet Meşe

Soru

Herkese selamlar.

Foruma yeni üye oldum. Focus III ümü Eylül de Bursa dan aldım. Focus III trend 1.6 125 hp. Param ancak buna yetti. Bazen bir üst donanım olan style alsamıdım acaba diye de hayıflanmıyor da değilim. Genel olarak arabamdan memnunum ancak bozuk yollarda ve kasislerde ön takımlardan çok ses geliyor sanki. Lüleburgazda yaşıyorum burada yollar berbat ötesi. Normal yollarda pek fazla bi ses sorunu yok aslında ama bozuk yollarda çok tıkırdıyo sanki.

Bu konuda bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan cevap ve yorum beliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Sag sol dinlemedim ama benim direksiyondan geldigi bariz. Servis bile bunu belirtiyor ama otosaan parca degisimine onay vermedi ne yazik ki.

O nasıl işmiş ya! Hem kabul edip hemde değiştirmiyor... Daha bugün servisteydim sesi duymadan direksiyon kutusunu değiştireşim isterseniz dediler..

Fakat benim spor yay vs olduğundan önce onları orjinale döndürmem lazım değiştirmem için..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Buğra T.,

Galiba büyük şehir, küçük şehir farkı...

Ben Kastamonu'da olduğum için, Karabük servisine gittim. Bence Karabük servisi halledemedi bu işi... Ya girişi doğru yapamadılar, ya yukarıya durumun önemini aktaramadılar vs...

E ben de kullanmaya devam ediyorum. Yolda falan sıkıntısı yok aslında ama, pütürlü asfalstta ya da stabilize yolda yanında birisi varsa ön takım yerinden kopmuş boşta sallanıyor yorumlarına sebep olabilir galiba. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar aynı bahsedilen ses bende de var ama mesajı yazma sebebim bu değil

5 yıllık bir focus 2 kullanıcısıyım focus 3 ü alalı 6 ay oluyor yeni arabamda yoldaki bozuklukları aşırı hissediyorum bozuk yollarda arabada titreye titreye gidiyorum resmen, teker küçücük bir çukura girse  aşırı bir sallanma hissediyorum hayatta araba tutmayan eşimi bu araca geçince araba tutmaya başladı:)

sizde de bu durum aynı mı yoksa benim arabada mı bi acaiplik var?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim arabadan da lanet sesler geliyor 2012 titanyum soğuk havalarda gelen çatırtilar neyse de direksiyonu tam kırıp geri yanasirken çatır çutur sesler geliyor birde ufak taşların üstünden geçerken tak tuk sesler oluyor servisteki usta amortisör takoz lari patlak değişmesi lazım dedi ama ön iki takoza 1200 lira fiyat verdi bilyalarla beraber değişecek ve işçilik zahmetli diyor bu tecrübeleri daha önce yașayananız varmı fiyat ve değişmesi gerekenler konusunda fikri olan varsa yardımcı olsun lütfen 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.