Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Peugeot 308R Hybrid, Shanghai'de Tanıtılıyor

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Focus RS yapılır da Peugeot geri kalır mı?

Şangay'da 308R tanıtılacak.

Zehir zemberek hibrit bir spor otomobil.

İki adet her biri 115 PS'lik elektrik motoru ve bir sıkı beslemeli 1,6 benzinli motor kağıt üstünde 500 PS ve 730 Nm tork veriyor, 0-100 için 4 saniye gibi bir değer var, son hız 250 km/h ile sınırlanmış.

Fransızlar sevilmez ama zaman zaman çığır açıcı atakları da olmuyor değil.

Peugeot-308-R-Hybrid-1200x800-e2ae88204c

Peugeot-308-R-Hybrid-1200x800-9eb02daaf2

Peugeot-308-R-Hybrid-1200x800-35cff3005b

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eşşeğe altın semer vur eşşek yine eşşek ..cezbetmedi açıkçası beni.. alman hothatchlerin yanında çokta omurgalı bir duruşu yok.. almışlar kasalarına uyarlamışlar ben yenilikçi radikal bir görselle karşılaşmadım.Muhtemelende teknik verileri pek userfrendly bir çizgi sergilemiyor ülkemizdeki hothatch araçların 500 ps değerde olması zaten kalabalık şehirler için gereksiz bir güç fazlalığı olarak görülmektedir.. ben çıksa da diğer markaların hothatch'lerinden  çok satamayacağı kanaatindeyim.. yapmak için yapmışlar gibi duruyor burdan.. maksat marka değerini korusun işte bizde yapabiliyoruz bakın demek için sanki ...

emir hacımustafaoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eşşeğe altın semer vur eşşek yine eşşek ..cezbetmedi açıkçası beni.. alman hothatchlerin yanında çokta omurgalı bir duruşu yok.. almışlar kasalarına uyarlamışlar ben yenilikçi radikal bir görselle karşılaşmadım.Muhtemelende teknik verileri pek userfrendly bir çizgi sergilemiyor ülkemizdeki hothatch araçların 500 ps değerde olması zaten kalabalık şehirler için gereksiz bir güç fazlalığı olarak görülmektedir.. ben çıksa da diğer markaların hothatch'lerinden  çok satamayacağı kanaatindeyim.. yapmak için yapmışlar gibi duruyor burdan.. maksat marka değerini korusun işte bizde yapabiliyoruz bakın demek için sanki ...

Abi bunları satmaktan ziyade, gösteri (pist'e ek olarak) amaçlı yapıyorlar.  Yukarda yazdığım gibi amaçları ileriyi göstermek.

Bugün ST versiyonlarda en çok focus sattı, neden? Çok güçlü diye mi, hayır hatta en zayıfı :D Ama araba 5k ve kullanışlı diğerlerine göre daha günlük olduğu için ayrıca SW karoser seçeneği var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tamam işte yakupçum yapmak için yapmışlar. tabiiki seri üretim segmenti bir araba değil.bu aracı tasarlayarak satış rakamları yakalamak değil amaçları ama herşeyi copy paste olan bir markanın kendine has ufacık bir özelliği olsun ya ama yok yani uyuz oluyorum fransız arabalarına resmen bakın sizi kekliyoruz sizde gidip mal gibi alıyorsunuz diyen bir marka bana göre sevimsiz kalitesiz 2 sene sonra yaşlanan arabalar.. bunu yolda görsem alaycı bir gülümsemeden ötesini kazandırmaz bana bu araba :D

ayrıca aevet amaçları ileri göstermek ama son 15 yıldır kadran değerleri çok değişmedi be kardeşim 500 ps le mi gösteriyorlar geleceği bize :)

BMW i8 1,5 motordan 240 ps alıyor :D elektrik motoruda çabası 

emir hacımustafaoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...araba dandik olsa da Hybrit'in "spor" araca uyarlanabilir olduğunu göstermek adına şık bir hareket olmuş. Fransız arabalarına nasıl baktığım malumunuz  :)  ama Hybrit'e sıcağım, onun mantıklı ve gelecek vaat eden bir uygulama olduğuna kuvvetle inanıyorum.

...sırf Hybrit yüzü suyu hürmetine --> beğendim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...araba dandik olsa da Hybrit'in "spor" araca uyarlanabilir olduğunu göstermek adına şık bir hareket olmuş. Fransız arabalarına nasıl baktığım malumunuz :) ama Hybrit'e sıcağım, onun mantıklı ve gelecek vaat eden bir uygulama olduğuna kuvvetle inanıyorum.

...sırf Hybrit yüzü suyu hürmetine --> beğendim.

Kaan abi, hybrid mi full elektrik mi sence?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan abi, hybrid mi full elektrik mi sence?

Ne Avrupa ne Tükiye'de elektrikli için istasyon bile bulmak paha biçilemezken ve menzili bu denli düşük olmasından dolayı (TESLA hariç)

Saf elektrikli iş yapmaz ama hybrid hoş, bir Mondeo ile şehir içinde reel olarak 4.0 litre (teknik 2.8) benzin ile gezmeyi kim istemez :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu konu gözümden kaçmış. Vay be... pek çok insanın istediği bu kadar mükemmele yakın karakterli bir araba satış rekorları kırabilir bence. Etrafımda çok yakıyo diye vazgeçen bir sürü insan tanıyorum. Helal olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.