Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

1,3 CDTİ Astra,d-4d Corolla,1,6 TDİ Golf-Jetta vb araçların Fiyatlarına bir bakın isterseniz!

Sonra donanım,motor performansı,yol tutuş vb konularda mukayese yapın...

Sonra en son F III fiyat listesine bakın..

Sanırım fiyatlar daha normal gelebilir artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1,3 CDTİ Astra,d-4d Corolla,1,6 TDİ Golf-Jetta vb araçların Fiyatlarına bir bakın isterseniz!

valla benim için en önemli şey kalite.. gerisi yol tutuş falan 50 bin tl verilen her arabada var..(tabiki focus bu araçlardan daha iyi yol tutar) sonuçta ben bu aracı %90 istanbul trafiğinde kullanacağım.. ortalama 30-40 km hızla her araba yol tutuyor.... benim beklentim iç dizaynda kullanılan plastik, kumaş vb.. şeylerin kaliteli olması.. sonuçta arabanın içinde yol alıyoruz..ayrıca dizayn olarak insana zevk vermesi önemli.. yoldan geçerken bir çok insan dönüp bakmalı.. o yüzden otomatik park, şerit takip sistemi vb gibi özellikler faso fiso benim için.. he olması tabiki de güzel ama ilk önce bi araçta malzeme kalitesi,dizayn olacak ondan sonra özellikleri ile ön plana çıkacak diye düşünüyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet bahsettiğin modelleri kendi kulvarlarında değerlendirdiğimizde focus belki içlerinde en ucuz kalıyor bile diyebiliriz. zaten o araçlarda pahalı astra ve golfu anlıyorumda corallanın o fiyatlara hiç değmeyeceğini düşünüyorum. bir kere o hantal görünüşünü ve yanlardan çıkan farlar yüzünden ucuz bile olsa almam.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fiyatlar açıklanmadan önce atıp tutanlar vardı kardeşim kaç para olursa olsun alıcam bennnnnnnnnnn diyenler...ben onları merak ediyorum şimdi...bakalım ilk kim alıcak ve işte FIII buyrun diyecek...inşallah dogru demişlerdir de görürüz onların sayelerinde...

Ben dedim ve öyle de yapıcam arkadaşım.Ama ilk alanlardan olacağım demedim.Alıcam ve hem de full dizelini alıcam inşallah...Seni de çağırıp ankaraya misefir edip bindirip sürdüreceğim gezeceğiz beraber...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben dedim ve öyle de yapıcam arkadaşım.Ama ilk alanlardan olacağım demedim.Alıcam ve hem de full dizelini alıcam inşallah...Seni de çağırıp ankaraya misefir edip bindirip sürdüreceğim gezeceğiz beraber...

helal.. :)

bende isterim.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm Forumlarda bu var..

Herkes en Önemli kısmı atlıyor bence Motoru,Kalitesi ve Karoser-Alt yapı özellikleriyle ilgili konuşmak yerine,3-5 Elektronik oyuncağın olduğu Donanımlardan bahsediyoruz.

Baz donanım C sınıfı bir araçta Manuel Klimanın olması gayet normal,Klimasız Golfden iyidir.. Onu geçtim daha Direksiyondan Teyp kontrolü olmayan C sınıfı araçlar satılıyor.

Bence Donanımlara bukadar takılmamak gerekir,Ecoboost için fiyatlar normal,Ford Önce elindeki F2 leri bitirmeye çalışıcaktır Daha sonrada Baz donanım TDCİ ve Baz donanım Ti-Vct in fiyatlarıda ilerleyen aylarda düşüş yaşıycaktır,TDCİ nin fiyatıda fazla ama diğer C sınıfı Fındık motorlu araçlarında bu fiyatlarda gezdiğini düşünürseniz Focusun Fiyatı yine normal :)

Daha yeni geldi bi bekleyelim bakalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

seni kastetmemiştim ben ama yinede misafirperverliğin için sagol...seni özlemiştik...inşallah gelirim ankaraya ve en fulunun içinde gezeriz be dostum yeterki dostlarımızdan birileri alsın....benim dediğim kişiler farklıydı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

seni kastetmemiştim ben ama yinede misafirperverliğin için sagol...seni özlemiştik...inşallah gelirim ankaraya ve en fulunun içinde gezeriz be dostum yeterki dostlarımızdan birileri alsın....benim dediğim kişiler farklıydı...

Anladım :) Ben de üzerime alınmadım zaten çünkü ilk ben alıcam diye bişey söylememiştim ..Ben de burayı özledim valla.Tam ümidi kesmişken tesadüfen sık kullanılanlarda yanlışlıkla linke tıklayıpta site karşıma çıkınca çok sevindirik oldum.Yeni Focus alabilmek benim için şu anda zor gözüküyor ama ilerleyen aylarda niyeti fena bozdum. Zaten 3-4 aya kadar da hem fiyatlar düşer hem de sony cd çalar falan gelir ümidindeyim.Fiyatlar düşmese de ben alırım en fulünü de sony olmaması kötü yahu.Bir de şu aynalardaki kör nokta uyarının olmaması garip.O kadar özellik var o yok.Galiba ayrı bir paketle satacaklar. Ve tüm paketlerle Focusun en full dizeli 70 e dayanacak...Daha iyi,böylece benim arabamdan herkeste olamayacak ve şirketlerde Focus filoları kurmak istemeyecek....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şirketler hiçbir zaman titanyum xpaket + 50 tane ilave paketli 70 binliralık focus filosu kurmadı... hep trend sedan focus filoları kuruldu.. bunların da fiyatı şuan 40 bin civarı şirketler alır bunu filo indriminden 33-34 bine yine focus filosu kurar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.