Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar birşeyi merak ediyprum türkiye giriş fiyaı e kadar olur bu aracın bayinin otokoçtan aldığı fiyat yani

Aracın üretim maliyeti+fordun karı+Türkiye'ye gelmesi+Otosan karı+Bayii ye yollanması+Bayii karı = 33.510 TL

ÖTV+KDV+plaka+sigorta= 21.595 TL

Aracın liste fiyatı = 55.100 TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir nevi elektrik kırmızı fiestadaki... aracı canlı olarak inceleme fırsatım olmadı ama fiyat yorumu yapanlar lütfen diğer markaların fiyatlarınıda gözününde bulundurarak yorum yapsınlar aralıkta 35 e verdikleri araç şimdi 41 ayrıca 1.3 fındık motorlu araçlar bile 55000 liste fiyarı varken focusun fiyatları için çok demek bana göre yanlış. Ha araba fiyatları çok zamlandı orası doğru ama baktılarki alıyo millet zam üstüne zam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fiyatlar açıklanmadan önce atıp tutanlar vardı kardeşim kaç para olursa olsun alıcam bennnnnnnnnnn diyenler...ben onları merak ediyorum şimdi...bakalım ilk kim alıcak ve işte FIII buyrun diyecek...inşallah dogru demişlerdir de görürüz onların sayelerinde...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o diyenler kendini bilir de...zaten senin otonun içide dükkan gibi vala...süper araba hiç değiştirme bence...bekleyelim 2014 e kadar yoksa trend yada style alsakkkkkkkkkk üzüleceğiz ....belki de elimizdeki gidince aradaki farka değecekmi bilmiyorum...yani kızgınlık sadece bana asx,ix35 yada sportage geçişimi sağlar ama görüp aşık olursak o zaman farklı...

NOT:tarih tekerrürden ibarettir derlerdi...eskidende ortalama bir araba ev fiyatınaydı unuttuk biz o yılları sıraya girip aylarca beklenildiğini falan

sistem bizden 2008-2009 yılların öcünü alıyor sanırım...benim bekledğim fiyatlar...bir iktisatçı olarak diyorum ki...şu an pahalı ama neye göre kime göre...ucuz bir şey kalmayınca...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44-45 Bin Tl lere Tit. 4k 125 ps düşerse güzel olucaktır..

Fiyatları yorumlarsak ; 1.6 Ecoboost 180 Ps için 50 Bin TL Yerinde bi rakam,Ancak TDCİ için aynı şeyi söyleyemem.. Ecoboost daha teknolojik bi makine olmasına ramen CR Dizeller çok daha yüksek fiyatla satılıyor. Ve bu sadece Türkiyeye özel..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatları yorumlarsak ; 1.6 Ecoboost 180 Ps için 50 Bin TL Yerinde bi rakam,Ancak TDCİ için aynı şeyi söyleyemem.. Ecoboost daha teknolojik bi makine olmasına ramen CR Dizeller çok daha yüksek fiyatla satılıyor. Ve bu sadece Türkiyeye özel..

ben cede olması gereken aslında o fiyat pazarlıkla alına bilirse iyi.

arkadaşlar araba fiyatları gerçekten pahalı. 2010 yılında firmalar doydular. o yüzden pek eyvallahları yok fiyatları yukarı çekerler tabi. 2011 ocaktan bu yana mart ayına kadar geçen yıllara göre düşüş var.2011 yılının ilk ayında otomotiv sektöründe pazar yüzde 122.89, Şubat ayında yüzde 87.97 büyürken, Mart ayında büyüme hızı yüzde 51.15’e geriledi. ( hürriyet .com dan alıntı) adamalar bu yüzden nisan ayıda şimdilik bazı alt modellerde kampanyalara başladı özellikle kredilerde. bence nisan mayıs ve hazirana kadar biraz daha fiyatlar gevşer. 2010 yılının üstünde pastadan pay yemek isterlerse gevşemek zorunda insanları aptal yerine koymasınlar.

fordu eleştiriyoruzama ww ve toyata fiyatlarına bakın. fordta onlardan altta kalmak istememiş sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 numarasın ama ben seni 180 ps içinde düşlüyorum ya...ecoboost daha teknolojik evet...yaşamak isterim kadranı en son ne gösterecek diye...ilk kez..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.