Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

63500--55000= 8500 indirim gene hönk..

Biri bana şu sağlam pazarlığı öğretsin nolur.

Ne diyosunuz" veriyorsan ver gidiyorum bak" felan gibi mi?

Ford bu abi, liste fiyatları sembolik. Ellerinde beklemiş araba varsa direk düşerler. Ben binbir pazarlikla koç indirimiyle listesi 62 olan arabayı 54e aldım. Koç indirimi olmadan hemen hemen aynı fiyata alanlar oldu.

Cmaxtede liste fiyatiyla baya fark vardıda fiyatları hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

78 lira o arabanın alışı. 

105 milyar xenonlu crv :D 27 milyar fark var arada yani 1 otomobil parası :yeah:  Ayrıca 100 milyarlık araba manuel olacak kim alır ki ? :) Aynı fiyata suv olarak çok daha iyi modeller var. 

Antalya'da liste fiyatından bir gıdım inmiyorlar... Otokoç farkı olsa gerek :) Honda CRV kocaman ve heybetli... o fiyatlara bu kalitede nasıl bir SUV alabilirsiniz? Sakın bana Qashqai, Sportage, Captiva önermeyin... Honda'nı yanına yaklaşamaz bu modeller... üstelik Honda'da 6 yıl garanti var... Daha ne olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Antalya'da liste fiyatından bir gıdım inmiyorlar... Otokoç farkı olsa gerek :) Honda CRV kocaman ve heybetli... o fiyatlara bu kalitede nasıl bir SUV alabilirsiniz? Sakın bana Qashqai, Sportage, Captiva önermeyin... Honda'nı yanına yaklaşamaz bu modeller... üstelik Honda'da 6 yıl garanti var... Daha ne olsun...

Benim verdiğim fiyatlarda bugün otokoç'tan alındı. :)

Kuga ve Tiguan var misal.İkiside kapı gibi model ikiside otomatik ve bunlardan ucuz benzinli olsa bile asıl kitleye hitap eden araçlar. Neyse konu dışına gerek yok.15 değil 25 milyar fark varmış :) Ayrıca honda civic focus'dan pahalı araç önce onlar düşünsün değil mi :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim verdiğim fiyatlarda bugün otokoç'tan alındı. :)

Kuga ve Tiguan var misal.İkiside kapı gibi model ikiside otomatik ve bunlardan ucuz benzinli olsa bile asıl kitleye hitap eden araçlar. Neyse konu dışına gerek yok.15 değil 25 milyar fark varmış :) Ayrıca honda civic focus'dan pahalı araç önce onlar düşünsün değil mi :)

Ben temiz CRV buldum 2013 model aralık çıkışlı adam sıkışmış sıfır gibi 4 aylık araç... 95'e verecek... Ama C-Max'i daha yeni aldım. Satasım gelmiyor... Yoksa alacaktım :)

Öte yandan belirttiğim fiyatlara dizel Kuga yada Tiguan yok... Ben dizel adamıyım benzinlilere hiç bakmıyorum bile... :) Bu nedenle Kuga ve Tiguan kapsam dışı kalıyor... O fiyatlara tek alternatif CRV... Üstelik şehir içi 5 lt yakabilen kaç tane SUV vardır ki? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üstelik şehir içi 5 lt yakabilen kaç tane SUV vardır ki?

Aynı motorlu civic bunu yapamıyor ama crv'nin yaptığına inanıyorsanız diyecek sözüm yok, konu dışına çıktık. Lütfen uzamasın silmek zorunda kalırım.Sitede arama yaparak ilgili başlıkları bulabilir ve yorumlarınızı istediğiniz gibi aktarabilirsiniz, seve seve takip ederiz.

iyi akşamlar 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

62 bin olanlar 2014 modeller bu 2013 ama sifir km sonucta iyi rakama aldik evet. Sifir arac satislari durgun olunca kullaniciya yariyor.

67 bin olanlar 2014 modeller bu 2013 ama sifir km sonucta iyi rakama aldik evet. Sifir arac satislari durgun olunca kullaniciya yariyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

sa beyler, Allah nasip ederse 2015 mart-haziran gibi focus3 hb 1.6 dizel titanium alma niyetim var, 3,5 kasa çıkınca 3 kasaların fiyatı düşer mi?

bi de bu 2012 yılında versiyon farkında hangisini almak daha mantıklı birinin bagajı büyük birinin ekranları, hangisini almak lazım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium almak istiyorsanız ekran farkı yok aynı. Bagaj ise 2012 diye sınırlamayın hepsi öyle değil bir kısmı öyle. Paranız neye yetiyorsa artık. Fiyat düşer mi? Elde kalırsa düşer. Kalacağını da sanmam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.