Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

valla şuanda fiyatlar epey bir yüksek gibi..dizel motoru yine ateş pahası..yani yılda 30 bin km yapan birini hayatta benzin kurtarmaz söyleyim..ister fabrika verileri düşük olsun gerçeğe gelince o veriler epey bir değişir kanaatindeyim.. benim anlamadığım ayrı bir nokta ise candy red rengi için ekstra 1800 tl vermeniz gerekiyor. bu mantığı anlamış değilim.. bu devirde hala metalik boya farkı çok komik.. size soruyorum bir renk için 1800 tl isteyen for my ford touch için kaç ister?? ayrıca biliyorsunuz ki 2012 ye kadar şeritte kalma yardımcısı kör nokta uyarı sistemi gibi ek özelikler gelecek... bunların fiyatı ne olur?? :) full artı full dizel arabayı kaça alırız böyle bir durumda..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fİyat donanım vs. olarak eleştiriyoruz hepimiz ama bu metalik boya farkını bi çok firma alıyor malesef. Doğru yada yanlış o tartışılır ama bunu sadece Ford'a yüklemek yanlış olur bence.

Tüm firmalar standart yapmalı aslında bana kalırsa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fİyat donanım vs. olarak eleştiriyoruz hepimiz ama bu metalik boya farkını bi çok firma alıyor malesef. Doğru yada yanlış o tartışılır ama bunu sadece Ford'a yüklemek yanlış olur bence.

Tüm firmalar standart yapmalı aslında bana kalırsa.

ben de standart olması taraftarıyım zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle ki

Blazer-Blau (opak) - Ücretsiz

Colorado-Rot (opak ) €150,00

Midnight Sky-Grau (Metallic) €480,00

Candy-Rot Metallic (Özel Metalic) €750,00

bunlarda Almanya fiyatları...Opak'ın 1 renginde de ücret alıyorlar...Metalik ve özel renk fiyatı da ortada :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer Opak renge talip varsa 2011 yılında..Öyle.. Dostum bu serzeniş tüm firmalarda geçerliMetalik ile Opak arasında malzeme farkı var...Almazsa eğer firma anla ki opak renk pahalı satılıyor :)

beyaz renk her araca çok yakışıyor.. ford a da yakışır bence.. böylece yaklaşık 1000 tl gibi bir parayı ödemekten kurtuluruz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E o kadar yeni özellik geliyor ! Fiyatların artması normal ! Unutmayın %18 KDV + 38 ÖTV var bu ülkede.

Yarıştığı diğer markalara bakarsanız fiyatların normal olduğunu anlarsınız!

Ayrıca huylu huyundan vazgeçmez !

Otokoç muhakkak indirim yapacak bu fiyatlardan...

En az 2 Bin Lira..

Yeter ki aceleci davranmayın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E o kadar yeni özellik geliyor ! Fiyatların artması normal ! Unutmayın %18 KDV + 38 ÖTV var bu ülkede.

Yarıştığı diğer markalara bakarsanız fiyatların normal olduğunu anlarsınız!

Ayrıca huylu huyundan vazgeçmez !

Otokoç muhakkak indirim yapacak bu fiyatlardan...

En az 2 Bin Lira..

Yeter ki aceleci davranmayın...

o kadar yeni özellik derken? biraz açabilir misiniz? arabaya standart olarak ne gibi yenilik gelmiş?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar nihayet üstüne uzun uzun tartıştığımız fiyatlar belli oldu . fiyatları beklediğim gibi buldum çünkü hep eski kasa ile yeni kasa arasında 5000 tl olur diye konuşmuştuk. ortalama bakıldığında da beklediğimiz gibi çıktı.

fakat beklemediğim nokta ben eski kasayı aşağı çekerler ona görede yeni kasaya 5000 tl eklerler diye bekliyordum. ama şu anki fiyatlara eklenince fiyat kabarmış biraz. sanırım eskikasaları çekmeyecekler gibi. ne yapacağımı bilmiyorum. yaklaşık 8-9 aydır bu anı bekliyordum . hayırlısı artık.. biraz beklemekten başka çare yok gibi o kadar bekledik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar nihayet üstüne uzun uzun tartıştığımız fiyatlar belli oldu . fiyatları beklediğim gibi buldum çünkü hep eski kasa ile yeni kasa arasında 5000 tl olur diye konuşmuştuk. ortalama bakıldığında da beklediğimiz gibi çıktı.

fakat beklemediğim nokta ben eski kasayı aşağı çekerler ona görede yeni kasaya 5000 tl eklerler diye bekliyordum. ama şu anki fiyatlara eklenince fiyat kabarmış biraz. sanırım eskikasaları çekmeyecekler gibi. ne yapacağımı bilmiyorum. yaklaşık 8-9 aydır bu anı bekliyordum . hayırlısı artık.. biraz beklemekten başka çare yok gibi o kadar bekledik

valla ben opel astra ilk geldiğinde de fiyat sormuştum.. ozamanlar lansman falan derken fiyatlar epey yüksek gelmişti.. bekleyelim düşer dedim.. şu anda araba çıkalı 2 sene oldu neredeyse 3. seneye girecek fiyatlar düşmek yerine daha da arttı.. bundan 8 ay önce 46bine alınan dizel sport versiyonu şuanda 49-50 bin lira oldu.. yani kısacası bu fiyatlar düşmez bence.. aksine daha da artar.. he bayiler ozaman derki indirim şukadar yapıyoruz ve yine hemen hemen şuanki fiyatlara gelir araçlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet beklemek gerekiyor.... zaten donanımlarda tam oturmadı sanırım.. 1 ay sonra sony 2 ay sonra touch ı getiririyoruz da diyebilirler....

eski kasaları da kesinlikle aşağıya çekecekler başka çare yok.. bomboş araç (yeni titanyuma göre) eski titanyum 50 bin lira olmuş..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.