Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

18 saat önce, Cem Boneval said:

Aracın halı paspası varsa kauçuk paspasları kendiniz parayla alın, hiç muhattap olmayın, koruma paketlerinden de hiç birini yaptırmayın. 

18 saat önce, Adem Kazıl said:

hayırlı olsun aracınız verdikleri paspas iyi bi paspas değil kendiniz havuzlu olanlardan satın alın derim,kaput korumaya gelince dışarıda 200 tl 300 tl ye yapılıyor taş geldimi korumasıda şüpheli delip geçiyor bende olduğu gibi

Teşekkürler Beyler hiçbir paketi ısrarla almadım bu saatten sonrada almam zaten. En son  +2 yıl garanti uzatma almaya gittim onu ve navigasyon için kart almaya gittim ve aldım (667+310) , o sırada bile halen ısrarla diğer ıvır zıvırı satmaya çalışması baydı artık. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Diğer başlıkta da belirttiğim üzere bu ay zam gelmişti. Şimdi kampanya yapmışlar.

Mondeo, C-MAX ve Kuga alımlarında 2.500 TL, Fiesta alımında 1.000 TL indirim

O halde zam sadece Focus'a vurmuş diyelim :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

1.0 EcoBoost'lar (Titanium) 2 bin TL inmiş. ST-Line ile aradaki fark 3 bin liraya çıkmış oldu haliyle.

1.6 Sigmaların alt donanımları bin TL zamlanmış. Titanium bin TL ucuzlamış.

Dizellerin alt donanımları bin lira zamlanmış ama Titanium'lar 2 bin TL ucuzlamış.

ST-Line ile aradaki fark 3 bin liraya çıkmış oldu haliyle.

Style ile Titanium arasındaki fark 4 bin lira. Bu saatten sonra Titanium hepten forever :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Yeni ÖTV'leri ile Focuslar 3-4 kağıt pahalılaştı.

Tam Liste: https://www.focusclubtr.com/topic/1508-yeni-ford-focus-tüm-zamanların-fiyat-listesi-yorumsuz/?do=findComment&comment=391573

Dizel Otomatik +Metalik +Tekno + Sunroof + Nav + Xenon= 71,000 liralık ham fiyata geliyor bu da üst basamak yani 135 bin TL'ye denk geliyor. 

FULL focus artık hayal :) Buzdolabı olursa sorun yok :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam Liste: https://www.focusclubtr.com/topic/1508-yeni-ford-focus-tüm-zamanların-fiyat-listesi-yorumsuz/?do=findComment&comment=391573

Dizel Otomatik +Metalik +Tekno + Sunroof + Nav + Xenon= 71,000 liralık ham fiyata geliyor bu da üst basamak yani 135 bin TL'ye denk geliyor. 

FULL focus artık hayal [emoji4] Buz dolabı olursa sorun yok [emoji4] 

Buzdolabı ? [emoji33] [emoji36]
Alırım anektarını senin bak[emoji41]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu daha başlangıç, müşteriyi kaçırmamak için orta yollu bir zam. 

Yılbaşına kadar ne satarlarsa satarlar.

Yeni yılda cılız bir filo alışı dışında satış beklemiyorum.

Tabii benim amatörce öngörüm. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir araba alıyorsunuz, bir araba parasını da devlete vergi ödüyorsunuz. Peki ne yapmak lazım?. Benim naçizane görüşüm, araba almayı bırakmak lazım. Elimizdeki arabalara binmeye devam edelim. Elimizdeki arabalar en az 8 yıl, iyi bakarsanız 10 yıl size sorunsuzca hizmet edebilir. Benim arabam 1.0 ecoboost 5 yaşında ve 100.500 km.de. en az 3 sene daha bineceğim. isterse 200.000 olsun problem değil. En azından mümkün olan en uzun sürede paramı cebimde tutarım ve başkalarını zengin etmem(Kredi çekilirse ödenecek faizi saymıyorum bile). Bundan önceki arabamı(Grande punto) 8.5 yaşında ve 197.000 km de sattım. Satmam 2 gün sürmedi. Yeterki arabanız temiz olsun, gerisi kolay.

Demeye çalıştığım, bu vergiler ile cebimizden çıkan paralara yazık. Para hiç kolay kazanılmıyor ve biriktirilmiyor. 4-5 senede bir araba değiştirip cebimizden vereceğimiz paralar ile, gezip tozsak, tatil yapsak. Başka şehirleri gezsek, ülkelere gitsek daha güzel olmaz mı?. En azından kendimize harcarız paramızı...Kısa aralıklarla araba alıp, vergiye ödenen paralara inanın acıyorum ve üzülüyorum. Millet olarak tepkiyi koyup, sıfır araç alım satımını yavaşlatmamız lazım. Ama biz maalesef biraz para kazandığımız zaman, bunları unutup hemen araba galerilerine gidiyoruz. Bizi bu arabalara bu kadar nasıl alıştırdılar, bu fiyatları nasıl benimsettiler anlamış değilim. Mecbur kalmadıkça 2017 yılında galeriye uğramayın bile....

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26.11.2016 - 11:03 tarihinde, Kaan Zaim yazdı:

Bir araba alıyorsunuz, bir araba parasını da devlete vergi ödüyorsunuz. Peki ne yapmak lazım?. Benim naçizane görüşüm, araba almayı bırakmak lazım. Elimizdeki arabalara binmeye devam edelim. Elimizdeki arabalar en az 8 yıl, iyi bakarsanız 10 yıl size sorunsuzca hizmet edebilir. Benim arabam 1.0 ecoboost 5 yaşında ve 100.500 km.de. en az 3 sene daha bineceğim. isterse 200.000 olsun problem değil. En azından mümkün olan en uzun sürede paramı cebimde tutarım ve başkalarını zengin etmem(Kredi çekilirse ödenecek faizi saymıyorum bile). Bundan önceki arabamı(Grande punto) 8.5 yaşında ve 197.000 km de sattım. Satmam 2 gün sürmedi. Yeterki arabanız temiz olsun, gerisi kolay.

Demeye çalıştığım, bu vergiler ile cebimizden çıkan paralara yazık. Para hiç kolay kazanılmıyor ve biriktirilmiyor. 4-5 senede bir araba değiştirip cebimizden vereceğimiz paralar ile, gezip tozsak, tatil yapsak. Başka şehirleri gezsek, ülkelere gitsek daha güzel olmaz mı?. En azından kendimize harcarız paramızı...Kısa aralıklarla araba alıp, vergiye ödenen paralara inanın acıyorum ve üzülüyorum. Millet olarak tepkiyi koyup, sıfır araç alım satımını yavaşlatmamız lazım. Ama biz maalesef biraz para kazandığımız zaman, bunları unutup hemen araba galerilerine gidiyoruz. Bizi bu arabalara bu kadar nasıl alıştırdılar, bu fiyatları nasıl benimsettiler anlamış değilim. Mecbur kalmadıkça 2017 yılında galeriye uğramayın bile....

Çok doğru. Focus'tan önceki arabamı on iki yıl kullandım. İki günde satıldı. Biraz israfçıyız galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Just now, Cem Boneval said:

Katılıyorum. 

Umarım bunları @Kaan Yagizer okumuyordur. Ama zaten emekli olacaktı galiba...

@Kaan Yagizer bey'i üzmeyiz. Nasılsa servisler hizmet verecek :). İşini iyi yapan servisler her zaman kazanacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.